İzmit’te doğdu, adına turnuvalar düzenlendi... Şimdi mirasçıları aranıyor

1935 yılında İzmit’te doğan, 2014 yılında yaşamını yitiren Timoçin Önür’ün mirasçıları aranıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

1935 yılında İzmit’te doğan, 2014 yılında yaşamını yitiren Timoçin Önür’ün mirasçıları aranıyor. Adına yelken yarış turnuvaları düzenlenen Önür’in tüm mirasçıları, mirası reddetti. Bodrum 2. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından yayınlanan ilanda Timoçin Önür ile ilgili alacak ve borçları olan ilgililerin alacak ve borçlarını ilân tarihinden itibaren en geç 30 (otuz) gün içerisinde varsa alacak ve borçlarını mahkeme dosyasına kaydettirmeleri istendi.

İLAN YAYINLANDI

Yayınlanan ilanda şu ifadeler yer aldı: “İZMİT İlçesi, KOZLUK mah/köy 15 Cilt, 599 Hane No'da nüfusa kayıtlı 09/01/1935 doğumlu, 17/04/2014 tarihinde vefat eden müteveffa TİMOÇİN ÖNÜR'ÜN mirası yasal mirasçılarının tümü tarafından reddedildiğinden ve TMK'nun 590.maddesi gereğince terekenin re'sen defterinin tutulmasına başlanmış bulunduğundan,

30 GÜN İÇİNDE…

Müteveffa TİMOÇİN ÖNÜR ile ilgili olarak alacak ve borçları olan ilgililerin alacak ve borçlarını ilân tarihinden itibaren en geç 30 (otuz) gün içerisinde varsa alacak ve borçlarını mahkememiz dosyasına kaydettirmeleri aksi halde iflâsa müteallik muamelelerin tatbikine devam edileceği, masrafı peşin verilmediği takdirde iflâsın kapatılacağı hususu ilgililere ilân olunur.”

Haberin devamı için tıklayınız.

09 Ağustos 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

02

Hasan - Parası olsa bu duruma gelmezdi borc çok demekki

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 09 Ağustos 22:33
01

Ramiz Karaeski - Borcu olmasa 150 tane mirasçısı çıkardı rahmetlinin.Demek ki borç alacaktan baya fazla kaçıyor hepsi.

Yanıtla . 31Beğen . 1Beğenme 09 Ağustos 11:30


Anket Kocaeli'de en başarılı bulduğunuz milletvekili kim?