Reklamı Kapat

KOÜ’de kayıtlar başladı! Son gün 23 Ağustos

Kocaeli Üniversitesi’nde 2019-2020 eğitim öğretim yılında ÖSYM ile yerleşen öğrencilerin kayıt işlemleri başladı.

80 bini aşkın öğrenci kapasitesiyle Türkiye’nin en kalabalık üniversiteleri arasında bulunan Kocaeli Üniversitesi’nde 2019-2020 eğitim öğretim yılında ÖSYM ile yerleşen öğrencilerin kayıt işlemleri başladı. E-Devlet üzerinden kayıtlar 16 Ağustos tarihinde başladı ve 21 Ağustos tarihinde sona erecek.

WEB ÜZERİNDEN

Üniversitenin web sayfası üzerinden yapılacak kayıtlar ise 19-23 Ağustos tarihleri arasında http://ogr.kocaeli.edu.tr/koubs/ekayit/index.cfm bağlantısı kullanılarak yapılabilecektir.

KİMLİK NUMARASININ YANI SIRA…

Online kayıt işlemlerinin tamamlanabilmesi için öğrencilerin T.C. kimlik numaralarının yanı sıra cilt no, aile sıra no ve sıra no bilgilerini kullanmaları gerekiyor.

23 AĞUSTOS SON

Üniversiteye gelerek kayıt yapmak isteyen, fakülte, Yüksekokullar ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili programlarına kayıt yapacak öğrencilerin kayıt işlemleri 19-23 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

18 Ağustos 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'de il başkanı kim olmalı?