Reklamı Kapat

Cihan Hastanesi’ne yeni psikolog

İlimizde altıncı yılını dolduran Cihan Hastanesi, kadrosuna Psk. Beyza Yenigün Arpacı’yı dahil ederek, bundan böyle Çocuk, Ergen ve Yetişkin psikoterapisi hizmeti de verecek.

Psk. Arpacı, bunun yanı sıra Çift ve Aile Terapisi, Anksiyete bozukluğu (kaygı), Depresyon, Obsesif Komplüsif Bozukluk ve Tükenmişlik Sendromu gibi rahatsızlıklar için terapi yöntemi ile tedaviler uygulayabilecek. Ayrıca çocuklara yönelik zeka testleri, sınav kaygısı, yeme bozuklukları ve çocuklardaki davranış bozuklukları ile ilgili konularda hastalarına hizmet vermeye devam edecek.

BEYZA ARPACI KİMDİR?

Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ünde lisans eğitimini Onur Belgesi ile tamamladı. Lisans eğitimi sürecinde Kocaeli Üniversitesi Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde tam zamanlı stajyer psikolog olarak görev aldı. Kasım 2017’den Haziran 2019’a kadar Kocaeli Tıp Merkezinde Psikolog olarak görev aldı.

24 Ağustos 2019 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'de il başkanı kim olmalı?