Reklamı Kapat

Şevki Yılmaz’dan 6 maddelik uyarı

Kocaelililerin yakından tanıdığı isim Şevki Yılmaz, AKP’den ayrılıp yeni parti kurma çabası içinde olanlara 6 maddelik uyarı metni yayınladı.

Haber albümü için resme tıklayın

Refah Partisi eski Rize Milletvekili, Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Yılmaz’ın babası, Kocaelililerin yakından tanıdığı isim Şevki Yılmaz, AKP’den ayrılıp yeni parti kurma çabası içinde olanlara 6 maddelik uyarı metni yayınladı.

1-Tahriklere kapılarak İhtilaf ve iftirak bayrağı açan kardeşlerimize yol yakınken yuvalarına acilen dönmelerini tavsiye ediyorum. Mukaddes Beldelerin muhafazası hatırına, Filistin Direnişi hatırına ve ağlayan Mazlum Coğrafyanın hatırına uyarıcı olalm ama asla ayrılıkçı olmayalım!

2-Sorumluluk taşıyanlar, ayrılığa zemin oluşturan tuzakları bozmakla mesuldürler! ‘’Hesabilern’’ yerine ‘’Hasbi’’ kadroları görevlere getirerek; yanlış uygulamalardan doğan mağduriyetler, geçmişte yapılan vahim hatalardan vazgeçmeli ve tabanın öfkesini ve kırılganlığını önlemelidir!

3-Yılladır ilgi ve çözüm bekleyen Sivas Davası, Selam-tevhid,28 Şubat mağdurları vb ile kucaklaşılmalı, iftiraya kurban edilen binlerce mazlum fetözedelere sahip çıkılarak KHK ile görevden alındıktan sonra komisyonlarda haksızlık yapıldığı netleşenler görevlerine dönmelidirler!

4-İktidarımız; faiz belasından acilen kurtularak işçinin, esnafın, işsizin, köylünün ve milyonlarca  alt ve orta direğin isyanlara varan feryatlarını ve Erken Emeklilikte Yaşa Takılan yüzbinlerce mağdur kardeşlerimizin sıkıntılarını acilen sevince dönüştürmelidir!

5-“Ey iman edenler! Allah için gerçeğe şahitlik ederek adaleti tam yerine getiren dosdoğru şahitler ve Hakimler olun; bir kişi veya topluma karşı duyduğunuz öfke, onlarla ilgili vereceğiniz kararlarda sizi adaletsizliğe sevketmesin! Siz her zaman, herkese karşı Adil davranın!"

6-Allah(c.c), tefrika gibi her türlü fitnelerin tuzaklarından hepimizi korusun. Şer tuzakları hayır tuzağıyla bozsun. İttihada ve ittifaka çalışanların yar ve yardımcısı olsun! Arabulucuların sayısını çoğaltıp, arabozucuların oyunlarını bozsun ve etrafımızdan uzak etsin! Amin.

***

10 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

20

Seyfullah Kaya - İnsanlar hiç yanlışı görmesin mi, doğruyu söylemesin mi EY! akp nin kuruğuna takılmış günahkar adam? Sen de hiç mi Allah korkusu kalmadı, bu kadar menfaatçi olma.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 13 Eylül 10:41
18

Matrix - Yukar da '' Allah'' var dediniz ; Aşağıda malı götürdünüz. dilde Hz. Ömer ,icraatta Turist Ömer gibisiniz her türlü yalan , ,akrabaları kayırma , dümen sizde.

Yanıtla . 10Beğen . 0Beğenme 12 Eylül 10:48
17

Babacan - Bu adam kendini ne sanıyorsa akıl veriyor eskiye rağbet olsa pit pazarına nur yağar yine birişler peşindeki kendimi gündeme getirmeye çalışıyor

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 12 Eylül 00:32
15

Albatros - Para, Makam, Kadın bunlar ağır geliyor müslümana nefislerde zayıf oldumu

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 18:19
14

İlkay - Şevki Hoca'ma ufak bir nasihat.... Erbakan hocanın partisinden ayrılma kararı veren AKP liderlerine de bu nasihatları vermişmiydi. AKP, ilk kuruluşundaki aynı misyonda mı yoksa raydan çıktımı. Televiyzonlarda hükümet tarafından anlatılan ekonomi mi doğru, yoksa halkın sokakta yaşadığı ekonomi mi doğru. Kamu da iş alımları hele Belediyelerde iş alımları için KPS uygulanıyormu, Üst görevlere atananlar liyakata göremi yoksa yine torpil kanalı ile mi atama yapılıyor. Diyanetten yatay geçişle kamuya geçenler hızla çoğaldımı, çoğalmadı mı.

AKP de demokrasi ve Adalet kültürü kaldı mı, kalmadı mı. Oğlunun milletvekili olmasa da bu konuşmayı yaparmıydınız, yapmazmıydınız. Sizin sohbetlerinizi dinleyen kişi olarak hatırlatmada bulundum.....

Yanıtla . 16Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 09:37
13

Sami - Senin ne mal olduğunu artık herkes biliyor ve söylediklerinin hiçbirine itibar göstermiyor şevki efendi.Kendiniz Karun gibi oldunuz milletin anasını ağlattınız birde utanmadan millete akıl vermeye kalkıyorsunuz.

Yanıtla . 16Beğen . 1Beğenme 11 Eylül 09:34
12

Emekci - Utanmadan birde ayet yazmış müslüman musveddesi,Şevki efendi rahmetli Erbakan hocanın yalvarmalarina rağmen partiyi bölüp hocayı satıp Siyonizmin kurduğu partiye giden benmiydim?Nüfuzunu kullanipta kendini damadini zengin eden,oğlunu milletvekili yapan benmiydim?Bırak efendi konusupta daha fazla rezil etme kendini,susta millet bari müslüman sansin.

Yanıtla . 12Beğen . 1Beğenme 11 Eylül 04:14
11

Sen De Haklısın - biraz endişe ile yazmış gibi. demek ki yeni oluşum çok ciddi rakip olacak .

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 23:07
10

Erenler - Şaklaban Şevki Recep Tayyip Fazilet partisinde isyan bayrağını açtığında neden bu uyarıları yapmadın yapma Tayyip Erbakan hocaya isyan bizlere pahalıya mal olur neden demedin

Yanıtla . 10Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 23:01
09

Doğu Bey - Namı diğer çantacı şevki(ihale komisyoncusu), kendi yaptığı ne varsa sakın yapmayın diye tavsiye etmiş.

Aklı sıra akıl danelik yapıyor. madem sana göre bunlar yanlış tı. sen ne yaptın o ara?

oğlunu vekil yaptın, he birde ihalelere aracılık ve belediye başkanlarına nüfus kullanmak ile meşguldün.

yemezler yemezler

Yanıtla . 9Beğen . 1Beğenme 10 Eylül 22:40
08

İzmi̇tli̇ - BULUNDUĞU UYARILAR GENELDE KUL HAKKIYLA İLGİLİ.KENDİSİ ACABA BUNLARA UYMUŞMU.1 ŞEVKİ YILMAZ 2 İBRAHİM KARAOSMANOĞLU KUL HAKLARINA ÇOK GİRDİLER.HER İKİSİNİNDE ALLAHIN LANETİ ÜZERİNE OLSUN İNŞALLAH.

Yanıtla . 24Beğen . 5Beğenme 10 Eylül 16:56
06

Yolcu - Allah hak için konuşan feraset sahibi ileri görüşlü insanları başımızdan eksik etmesin, sayısini arttirsin insallah.

Yanıtla . 5Beğen . 20Beğenme 10 Eylül 13:50
05

Emrah Öner - Bu müptezelin fesli kadirden tek farkı yuvacıklı olması.... Erol mültecimlerin Atatürk ayaklarından asmadı diye kırgınım dediği sakallı tayfasının zengin torunlarından,Mustafa Kemal düşmanı... Sizde sürekli gazetenizde sanki başka adam yokmuş gibi haberini yapın.

Yanıtla . 20Beğen . 5Beğenme 10 Eylül 13:10
04

Keke - Hocam bu ülkede adam gibi adam üç kişiyi tanıdım biri Timurtaş Hocam biride üstat kadir mısıroglo bir de sen ikisi allahın rahmetine kavuştu sana allah uzun ömürler versin allaha emanet

Yanıtla . 6Beğen . 27Beğenme 10 Eylül 12:36
16

Albatros - @Keke 04 nolu yoruma cevabı: Rahmetli Timurtaş hocanın oğlu da milli piyango genel müdürü Rahmetli faiz ve şans oyunlarına çok kızardı

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 18:22
02

Izmıtttt - ulkenın yonetımı senın uyarılarına kaldıysa vah benım guzel TURKIYE me

Yanıtla . 22Beğen . 6Beğenme 10 Eylül 11:51
01

İzmi̇tli̇ - O KİMKİ UYARIDA BULUNUYOR.GEÇMİŞTE NE YAPTIKLARINI UNUTMADIK.SIKIYI GÖRDÜMÜ KAÇAR.GAZETECİ ARKADAŞLAR NE OLUR ŞUNU HABER YAPMAYIN.BİR KARAOSMANOĞLUNU İKİ ŞEVKİ YILMAZI GÖRMEK İSTEMİYORUZ.HELE HELE KOCAELİ İZMİT İÇİN ONLARIN ÖNERİLERİNE İHTİYACIMIZ YOK.

Yanıtla . 43Beğen . 9Beğenme 10 Eylül 10:49


Anket Corona virüsü için alınan tedbirleri yeterli buluyor musunuz?