Kocaeli Emniyet Müdürlüğü personel alımı yapıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne en az ilköğretim mezunu temizlik personeli alımı yapılacak.

Büyütmek için resme tıklayın

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne temizlik personeli alımı yapılacak. Daimi olarak istihdam edilecek olan personel adayları, başvurularını İŞKUR şubelerinden veya İŞKUR'un internet sitesinden online olarak yapabilecek. Son başvuru tarihi ise 13 Eylül 2019 olarak açıklandı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nün İŞKUR sayfasında yayınladığı resmi ilan şöyle;

BAŞVURU ŞARTLARI

 1. Türk vatandaşı olmak.
 2. 18 yaşını doldurmuş olmak.
 3. Askerliğini yapmış veya muaf olmak
 4. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 5. Türk Ceza Kanunu'nun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli ias, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.
 7. 657 DMK'nın 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
 8. Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.
 9. Engelliler için gerekli sağlık kurulu raporunu almış olmak.
 10. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.
 11. Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket ediilir.
 12. Başvuru yaptığı il sınırları içerisinde son 1 yıldır ikamet ediyor olmak. ( Son bir yıl içeresinde söz konusu adreste ikamet ediyor iken; askerlik, öğrenim, tedavi, vb. makul sebeplerle ayrı adreste geçen süre dikkate alınmaz)

Not: Kura sonuçları, sınav tarihi ve diğer duyurular Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü'nün www.kocaeli.pol.tr ve Kocaeli Valiliği'nin www.kocaeli.gov.tr internet adreslerinde tebligat mahiyetinde yayınlanacak. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaşgaldere yerleşkesi giriş kapısında liste şeklinde ilanı sağlanacak

11 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket İzmit Belediyesi 190 aracı kiralamalı mı, satın mı almalı?