Hyundai Assan "Umut Ormanı"

Hyundai Assan, Umut Ormanı projesi kapsamında Çanakkale Güreci Köyü’nü TEMA Vakfı ile yeşillendirdi.

Hyundai Assan, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk çalışmaları doğrultusunda, bugüne kadar 17 bine yakın fidan dikerek, özellikle Kocaeli ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor. Gelecek nesillere nefes alan, yeşil bir dünya bırakmayı hedefleyen Hyundai Assan, ağaçlandırma çalışmalarına bu yıl TEMA ile işbirliğiyle Çanakkale’nin Güreci Köyü’nde devam etti. Firma, 3900 fidanı toprakla buluşturdu.

ÇEVRE ÖDÜLÜ ALMIŞTI

Geleceğe daha yeşil bir dünya bırakmak için çevreye verilen zararı en aza indirmeyi hedefleyen Hyundai Assan, bu bağlamda hayata geçirdiği faaliyetleri ile Haziran ayında Kocaeli Sanayi Odası’nın “Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” kategoriler arasında en büyük ödül olan Büyük Ölçekli İşletme alanında ödüle layık görülmüştü. Firma, ağaçlandırma, plastik atık toplama ve diğer çevre faaliyetleriyle, çevre bilincini toplum geneline yayarak icraatlarıyla daha yeşil bir gelecek için umut vaat ediyor.

18 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz