Reklamı Kapat

SEDAŞ ve TEDAŞ yöneticileri buluştu

Aydınlatma Denetimi için SEDAŞ ve TEDAŞ yöneticileri bir araya geldiler ve “Denetimin başarıyla geçmesini ve SEDAŞ’ın faaliyet bölgesindeki vatandaşlarımız ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz” dediler.

Haber albümü için resme tıklayın

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerinde yapılacak aydınlatma denetimi için denetim açılış toplantısında TEDAŞ ve SEDAŞ yöneticileri,  sahada görev yapacak denetim heyeti üyeleri ile bir araya gelirken,  denetimin başarıyla geçmesini ve SEDAŞ bölgesindeki vatandaşlarımız ve ülkemiz için hayırlı olmasını dilediler.

KONTROL AMAÇLI

SEDAŞ Eğitim Salonunda yapılan aydınlatma denetim toplantısı SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan’ın SEDAŞ tanıtım sunumu ile başladı. Toplantıda “Vatandaşlarımız 23 Eylül ile 7 Ekim 2019 tarihleri arasında aydınlatma denetim çalışmaları sırasında kontrol amaçlı genel aydınlatma lambalarının gündüz de devreye alındığını görebilirler. Denetim süresince gündüz saatlerinde SEDAŞ faaliyet alanının bazı bölgelerinde,  sokak ve cadde aydınlatma armatürleri kontrol amaçlı yanar halde olacaktır.” denildi. 

26 Eylül 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Koronavirüs ile mücadelede sokağa çıkma yasağı uygulanmalı mı?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 35088546


Varnish cache server