AKP Karamürselli kadınlar, Türkiye birincisi

AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe Kadın Kollarının üst üste almış olduğu Türkiye birinciliğini kutlamak adına Gülsüm Ekin ve yönetimini kahvaltıda ağırladı

Haber albümü için resme tıklayın

Teşkilat Performans Sistemi (TPS) üst üste Türkiye birincisi AKP Karamürsel İlçe Kadın Kolları oldu. AKP Kocaeli İlçe Kadın Kolları, gerçekleştirdiği yoğun faaliyet, program, ziyaret ve disiplinli çalışmalarıyla ilçe teşkilatları arasında üst üste iki defa Türkiye birincisi olmayı başardı. Teşkilat Performans Sistemi değerlendirmesine göre ilçeler arasında 100 üzerinde tam puan alan Karamürsel AkP İlçe kadın Kollarının başarısını kutlamak adına Karamürsel AKP İlçe Başkanı Recep Demirel ilçedeki bir kafede kahvaltı vererek kutladı.

GENİŞ KATILIM

Düzenlenen kahvaltılı programa AKP Kocaeli Milletvekili MKY Üyesi Emine Macit Zeybek, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AKPKocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, AKP Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, ilçe yöneticileri, mahalle başkan ve yöneticileri ile Karamürsel Belediye Başkanının eşi Tuğba Yıldırım, AKP Karamürsel İlçe Başkanının eşi Nezire Demirel’de katıldı.

TEŞKİLATIN BAŞARISI

Programda konuşan, AKP Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, teşkilat olarak yoğun bir şekilde çalışmaya ve hizmetlere devam ettiklerini belirterek, “Bizler seçimden seçime değil her zaman sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz, ilçe kadın kolları olarak özverili ve gayretli çalışmalarımızın birlik ve beraberliğinin getirdiği bir başarı. AKP Genel Merkezi tarafından oluşturulan ve teşkilatlarının tüm faaliyetlerinin değerlendirildiği sistemde 10 tam puanla AKP Karamürsel İlçe Kadın Kolları olarak üst üste Türkiye birinciliğini elde ettik. Bu sonuçlarda çok güçlü birliği, beraberliği sağlam bir teşkilatımız var” dedi.

YILDIRIM KADINLARI KUTLADI

AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, “Bu başarının tesadüf olmadığını ilçe kadın kolları başkanımız Gülsüm Ekin ve yönetiminin gece gündüz demeden nasıl özveri ile çalıştıklarını biliyorum” dedi. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, kadının toplumdaki yerinin önemine değinerek teşkilat yapılanması içinde kadın kollarının çok önemli bir vazife üstelendiğini, kadın kollarının çalışmalarını yakından takip ettiğini her zaman üzerlerine düşenin fazlasını yaptıklarını belirterek Türkiye birinciliklerini kutladı.

ZEYBEK: KADINLAR BÜYÜK GAYRET GÖSTERİYOR

AKP Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz da, kadınları kutlarken, Milletvekili ve parti MKYK Üyesi Emine Macit Zeybek, “Karamürsel Kadın Kolları teşkilatımızda hem görev noktasında hem de milletimize ulaşma noktasında çok büyük gayret gösteriyorlar. Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanımız Gülsüm Ekin’i teşkilatı ile birlikte el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde gece gündüz demeden gayretle ve özveri ile çalışarak elde ettiği bu başarıyı tebrik ediyorum’ dedi.

27 Eylül 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz