Reklamı Kapat

Refah partisi Derince’ de halka kucaklaştı!

Yeniden Refah Partisi il yönetim kurulu toplantısını bu hafta Derince ilçe binasında, il başkanı Mehmet Aras başkanlığında yaptı. Toplantı sonrası il yönetim kurulu üyeleri ve Derince ilçe yönetimi ile beraber, Derince caddelerine inerek, vatandaşları dinlediler

Halkla kucaklaşma programına, geçtiğimiz aylarda parti yönetimine dahil olan, engelli vatandaşımız Ahmet İnan’ da katıldı. İl Başkanı Mehmet Aras geçtiğimiz aylarda iki bacağı bulunmayan, engelli vatandaşı, tüm engelli vatandaşlarımızı temsilen Kocaeli’den büyük millet meclisine göndereceklerini açıklamıştı. 

İNAN’I ÖRNEK GÖSTERDİ

Program sonunda partililere hitap eden Aras, herkese iki bacağı olmayan Ahmet İnan’ı göstererek; Erbakan hocamız, “Biz bu dava için koşarak gideriz, koşamazsak yürüyerek, yürüyemezsek sürünerek de olsa yine de gideriz derdi.” İşte Ahmet kardeşimiz, hocamızın bu sözünün canlı bir misalidir”, diyerek İnan’ ı tüm partililere örnek gösterdi.

İLGİ ÜST DÜZEYDEYDİ!

Program boyunca Derince ilçe merkezinde bulunan yüzlerce işletmeye ziyarette bulunan Aras’ a vatandaşlar yakın ilgi gösterdiler. Halkın toplu olarak bir arada bulunduğu işletmelerde halka hitap eden Aras; “Kurt, kuş, at, ampul, güneş hepsinin tuzu kuru, siyasetin gururu refahta çare var” dedi. Aras ile ziyaret ettiği esnaf arasında renkli diyaloglar oluştu. Bir esnaf Aras’ a hitaben, “Hayatım boyunca yapmadığıma pişman olduğum tek şey Erbakan a oy vermemiş olmamdır” dedi.

30 Eylül 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Covid-19 nedeniyle bir süredir kapalı olan okullar, salgın kontrole alındığı taktirde 1 Haziran’da açılmalı mı?