Tersane emekçileri unutulmadı

Gölcük Eskişehirliler Derneği, uzun yıllar Gölcük Tersane Komutanlığı’nda görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan hemşerilene şilt takdiminde bulundu

Gölcük Eskişehirliler Derneği geçtiğimiz günlerde Gölcük Tersane Komutanlığı’ndan emekliye ayrılan ve aynı zamanda Eskişehirli olan Zaim Yakay ve Şükrü Özdoğan’a  vefa örneği göstererek şilt takdiminde bulunuldu. Gölcük Eskişehirliler Dernek binasında gerçekleştirilen şilt takdim töreninde dernek başkanı Bülent Denlikol, günlerde Gölcük Tersane Komutanlığı 38 Makine Fabrikası Kısım Şefi olarak 27 yıl görev yapan Şükrü Özdoğan ve Gölcük Tersane Komutanlığı 06 Takım Bakım Onarım Bölümünde 35 görev yaptıktan sonra emekli olan Zaim Yakay’a şiltlerini verdi. Törende iki emektarı arkadaşları da yalnız bırakmadı.

“SAĞLIKLI BİR HAYAT DİLİYORUM”

Yakay ve Özdoğan’a sağlıklı bir emeklilik dilediğini söyleyen Gölcük Eskişehirliler Derneği Başkanı Bülent Denlikol, “Gölcük Tersane Komutanlığı’ndan emekli olan dernek üyelerimize bizleri hatırlamaları için şilt takdim ediyoruz. Emeklilik hayatlarında aileleriyle birlikte sağlıklı huzurlu mutlu yılları diliyoruz. Tersane Komutanlığı’ndan emekli olsalar da dernekten emekli olmayacakları için, zamanları da bol olduğu için tüm dernek faaliyetlerimizde kendilerini görmek istiyoruz” dedi.

30 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaeli'de en başarılı bulduğunuz milletvekili kim?