Körfez Belediyesi personeline iş güvenliği eğitimi  

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeline iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim verildi

Körfez Belediyesi tarafından hizmet için eğitim programı kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü personeline iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim verildi. İş güvenliği uzmanları tarafından verilen eğitimde iş yeri hekimleri de işçi sağlığı konusunda bilgiler aktardı. Eğitimde iş güvenliği, iş kazaları, çalışma konuşları, iş yerinde olabilecek tehlikeler ve meslek hastalıkları gibi temel iş güvenliği konuları anlatıldı.

“İŞ KAZALARI İNSAN KAYNAKLI”

İş kazalarının çevresel ve kişiye bağlı faktörler ile eğitim yetersizliğinden kaynaklı yaşandığını sözlerine ekleyen uzmanlar, iş kazalarının yüzde 98’inin insan kaynaklı nedenlerden meydana geldiğine dikkat çekti. Eğitimin sonunda İş Sağlığı ve İş Güvenliği uzmanları, belediye yetkilileri ve çalışanlarından gelen konuyla ilgili soruları yanıtladı.

05 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz