Reklamı Kapat

Yıldız Entegre mimarlarla buluşuyor

Yıldız Entegre her ay düzenli olarak büyük projelere imza atan mimarlık ofisleriyle buluşmaya devam ediyor.

Yıldız Entegre her ay düzenli olarak büyük projelere imza atan mimarlık ofisleriyle buluşmaya devam ediyor. Şirketin son durağı Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık oldu. Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık çalışanlarıyla keyifli ve verimli bir sohbet gerçekleştiren Yıldız Entegre ekibi, sektörün ulaştığı nokta, hedefler ve karşılıklı iş birliğinin geliştirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulundu…

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Oldukça başarılı projelere imza atan Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık ziyareti kapsamında mimaride ve tasarımda orman ürünleri tüm yönleriyle konuşuldu. Mimarların Yıldız Trend ve Yıldız Home ürünlerine büyük ilgi gösterdiği buluşmada, ürünlerin teknik detayları üzerine sorular yanıtlandı. Karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden buluşmada, orman ürünleri ve mimarlığın ortak paydaları, sektörün gelişimi için atılacak adımlar, daha geniş ve kapsamlı bir iş birliği için neler yapılması gerektiği konuşuldu.

AĞACIN İÇİNDE

Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Teknoloji ve tasarımı harmanladığımız üretimlerimizde, dekor kâğıdı seçimlerinde tasarımcı ve mimarların yönlendirmelerine değer veriyoruz. Hayal ettikleri tasarımları gerçekleştirebilmeleri için mümkün olan en kapsamlı portföyü sağlıyor, global vizyonla sektöre en iyiyi sunmak için çabalıyoruz.  Yıldız Entegre olarak Ağacın İzinde yaklaşımımızla doğadan güç alarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sahip olduğumuz bu vizyon, sektörel gelişmeleri izleyen değil, belirleyen bir şirket olma yolunda her geçen gün daha büyük adımlar attığımızın kanıtı" yorumunu yaptı. Yıldız Entegre, Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisleri ile bir araya gelerek ürünlerin değerlendirildiği, sektördeki yenilikler ve yaklaşımların konuşulduğu ziyaretlerine devam edecek.

10 Ekim 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Hafta sonları sokağa çıkma yasağı kalksın mı? Kalkmasın mı?