Op. Dr. Mert Muhittin Sandıkçı Cihan Hastanesi bünyesine katıldı!

Deneyimli ve uzman hekim kadrosunu güçlendiren Cihan Hastanesi, Op. Dr. Mert Muhittin Sandıkçı ismiyle anlaştı. Sandıkçı, Cihan Hastanesi bünyesinde hasta kabulüne başladı

Büyütmek için resme tıklayın

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mert Muhittin SANDIKCI, Cihan Hastanesi bünyesinde hasta kabulüne başladı. Uzman hekim kadrosu ile ileri tanı ve tedavi yöntemlerini, yüksek standartlarda hizmet kalitesini, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile birleştirerek 6 yıldır Kocaeli’defaaliyet gösteren Cihan Hastanesi, deneyimli ve uzman Hekim kadrosunu güçlendiriyor. Memnuniyet ve kalite ilkesiyle hizmetlerine devam etmekte olan Cihan Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mert Muhittin SANDIKCI hasta kabulüne başladı.

OP. DR. MERT MUHİTTİN SANDIKCI KİMDİR?

Op. Dr. Mert MuhittinSANDIKCI, 15 Kasım 1984 tarihinde Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladıktan sonra 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. 2009 yılında Tıp Fakültesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Acil Sağlık Hizmetlerinde görev yapan Op.Dr. SANDIKCI, 2010 yılında Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzmanlık eğitimine başladı. 2015 yılında Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin yapmış olduğu sınavı başarıyla tamamlayarak yeterlilik belgesi ve Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı unvanı almaya hak kazandı. 2016 -2019 yılları arasında Kocaeli Devlet Hastanesi’nde çalışan Op. Dr. Mert Muhittin SANDIKCI, ekim ayı itibariyle Cihan Hastanesi’nde görev yapıyor.

OP. DR. MERT MUHİTTİN SANDIKCI UZMANLIK ALANLARI NELERDİR?

Op.Dr. Mert Muhittin SANDIKCI’nın uzmanlık alanlarını üçe ayırmak mümkün. Estetik ameliyatlardaki uzmanlıklarını burun estetiği, göz kapağı estetiği, meme estetiği (büyütme, küçültme ve dikleştirme), jinekomasti düzeltilmesi, karın germe, lıposuctoın, komple vücut şekillendirme, kepçe kulak düzeltmesi, dudak kaldırma (lip lift), yanak inceltme (bişektomi), yağ enjeksiyonu ve saç ekimi olarak belirtebiliriz. Kozmetik işlemlerde botox, yüz ve dudak dolgusu, PRP (yüz gençleştirme) ve lazer uygulamaları konularında uzman olan Op.Dr. SANDIKCI;Rekonstrüktif ameliyatlarda da  cilt kanseri cerrahisi, doğumsal el anomalileri, yarık dudak ve damak, yüz ve çene kırığı cerrahisi, el cerrahisi, mikrocerrahi, meme rekonstrüksiyonu, yanık tedavi ve cerrahisi, doku onarımı gibi hastalıklarda da hastalarına hizmet veriyor. Op.Dr. SANDIKCI’nın yukarıda bahsedilen Rekonstrüktif (tıbbı amaçlı yapılan işlemlerde) işlemlerde SGK ile anlaşması da bulunuyor.

11 Ekim 2019 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaeli'de en başarılı bulduğunuz milletvekili kim?