Reklamı Kapat

Büyükşehir 52 adet minibüs kiralayacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı 52 adet sürücüsüz panelvan ve minibüs için kiralama ihalesine çıkıyor.

Nazım Özgün Erbulan
Nazım Özgün Erbulan Tüm Haberleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı 34 ay süre ile 52 adet sürücüsüz panelvan ve minibüs için kiralama ihalesine çıkıyor. İhale, 8 Kasım tarihinde saat 10.00’da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.

Edinilen bilgilere göre söz konusu araç kiralama ihalesinin amacın, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Daire Başkanlıklarında hizmetlerin daha verimli şekilde yürütülebilmesi, Belediye bünyesindeki araç ihtiyacının tümünün tek Daire Başkanlığı üzerinden temini yoluyla zaman, yakıt, işgücü ve her türlü kaynak israfının önlenmesi ve hizmetlerde birimler arası koordinasyonunun sağlanması” olduğu belirtildi. Ayrıca, şartnamede araçların asgari olarak 2017 model olması gerektiği bildirildi.

13 Ekim 2019 - Siyaset

Muhabir Nazım Özgün Erbulan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Hafta sonları sokağa çıkma yasağı kalksın mı? Kalkmasın mı?