Eski başkanın oğlundan Cumhuriyet ile ilgili skandal paylaşım!

Kocaeli Ticaret Odası(KOTO) eski başkanı Halil İbrahim Keleş'in oğlu Ömer Keleş sosyal medya hesabından yaptığı “Zulmün küfrün başlangıcının 96. yılı” paylaşımıyla dikkat çekti.

Kocaeli Ticaret Odası(KOTO) eski başkanı Halil İbrahim Keleş'in oğlu Ömer Keleş 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda sosyal medya hesabından skandal bir paylaşım yaptı. Keleş yaptığı paylamışımda Cumhuriyet'in kurulduğu güne itafen “Zulmün küfrün Ve Batının hükümlerinin başlangıcının 96. yılı Efendiler” ifadeleri ile yorumladı. Ömer Keleşin bu paylaşımı görenleri hayrete düşürdü.

29 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

28

OFLU - HAZIRA KONMUŞ ŞIMARIK OĞLAN. OKUMA VE ANLAMA YOKSUNU. BELLİ Kİ YALAKALIK YAPACAM DİYE NE DİYECEĞİNİ ŞAŞIRMIŞ.

Yanıtla . 7Beğen . 2Beğenme 31 Ekim 12:32
27

Seyfullah Kaya - Bu yaratık kimbilir hangi makama, ihaleye oynuyor. yoksa savaştan kalan artık mı? Hiç Türke benzemiyor.

Yanıtla . 6Beğen . 3Beğenme 31 Ekim 10:47
25

Cemal - Turan güngör yazılanların hangisi seni rahatsız etti. Hak din islam ,Allahın varlığına birliğine, ahiret gününe, kuranı kerimde yazılanlara inananlar müslüman. İslamın ve imanın şartlarını yerine getirmemek için ne eksiğin var. Yunan kazansaydı daha mı iyi diyorsun cumhuriyetten? Yoksa padişahlar için yazdığım mı yanlış ? Dünyada 134 ülke içinde islamiyeti daha iyi yaşayan bana bir ülke ismi söylermisin ? Çok bilenler o yazıcağın ülkeye gitsinler desem , oralarıda beğenmezsiniz ? İşte bu yazıyı yazan kişide aynı senin gibi desem ondanda rahatsız olurmusun ? Senin için hayatını hiçe sayanlara nankörlük etme ? Allah bu ülkeyi kurtarmayı Mustafa kemal ve silah arkadaşlarına , bu ülke uğruna şehit olanlara nasip etmiş , sen , ben herkes ibadetini rahat yapsın . Mutlu ve huzurlu yaşasın diye. Bunu yaşayamayanların sorununu ya psikolog çözer , yada 134 ülkeden hangisi ona uygunsa oraya gitmesi .

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 31 Ekim 10:22
24

K.uzuner - Be insaf kafayı yemiş zavallı bu akım yemi moda olmuş

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 31 Ekim 03:44
23

Osman - Yazıklar olsun sana. Babanın serveti nasıl olmuş acaba.Arabistandamı kazanmış paraları. Osmanlının son zamanlarında halkımızın düştüğü sefaleti bilmeden, işkembeden atıp tutan cahiller. Güzel dinimizden ne istiyorsunuz ? Münafıklar... Din ve milliyetçi tacirleri.Cahil ,cühela ,beyinsiz takımı. Beğenmiyorsanız Arabistan'a yallah kış kış. Yaşasın cumhuriyet, yaşasın demokrasi. Evel Allah bizler cumhuriyeti yıktırmayız. Bu böyle biline

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 31 Ekim 00:01
22

Turan Güngör - Cemal biz müslümanlarda İmanın 6 şart vardır, 1 tanesi de hayır ve şerrin Allahtan olduğuna iman etmek. Senin dinin kriterleri müslümanları bağlamaz, Müslüman namazını kılıyor hacca gidiyorsa bu hayırı ona Allah vermiştir, İmanın 6 şartına ortaklar sokmayı, Şirk koşmayı İslam inancı Müslümanlar ret eder. Müslüman olanın hayır ve şerii Allaha ortak Şirk koşmadan bileceği tek yer tehvid inancı ile Allahtır. Kaldı ki sonrasında CHP bu ülkede Müslüman halka çok çektirmiş, başörtüsünü yasak etmiş, Ezanları susturmuş zorla Türkçe okutturmuş, camileri ahır yapmıştır. Sen hani özgürlükten bahsediyorsun hiç tarih okumadın galiba.

Yanıtla . 0Beğen . 8Beğenme 30 Ekim 21:50
26

Mert Ataman - @Turan Güngör 22 nolu yoruma cevabı: Hangi Müslüman halka çok çektirmiş. Gözünle gördün mü? İftira da en büyük günahlardandır. Evet Fetoş gibi Müslüman geçinenlere çok çektirmiştir. Din tüccarlarına, üfürükçülere çok çektirmiştir. Arap Lawrence gibi ABD/İngiliz dini sömüren ajanlarına çok çektirmiştir. Sen ve senin gibiler de onların torunları işte. Okumaya gelince. Senin yedi sülalenin okuduğundan daha fazla kitabı ilkokula giden çocuğum okumuştur.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 31 Ekim 10:40
21

Samet - kesinlikle TÜRK soylu biri olamaz, belki başka bir devlet kurup cumhuriyetle birlikte o devleti yıkılanların torunlarıdır . kısacası TÜRK vatandaşı ama başka bir alt kimlikli olan biri olabilir .

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 30 Ekim 14:24
20

Vatandaş 41 - canı hakaret istemiş millette etmiş . dedikleri suçtur . ve tarih unutmaz zaman aşımı da olmaz

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 30 Ekim 14:20
17

Cumhur Neden Seçmi̇yor - Cumhuriyetin kurulması milletçe kazanılan bir zaferi milletin egemenliğine tahsis etmek adına çok güzel. Hele kadınlara seçme ve seçilme hakkı vermekte güzel buraya kadar hemfikiriz ve problem yok. Soru şu 1923 ten sonra 1938 e kadar Atatürk, sonrada 1951 e kadar inönü ve diğer devlet yöneticileri kadına seçme ve seçilme hakkı verilmesine rağmen neden bir kere olsun uygulamadılar, seçilmeyi geçtim devlet bakanını seçme şansı bile tanınmamış, millete egemenliği verdik neden bir kere olsun seçim yapıp o şerefi onlara tattırmadık, bu uygulamanın ne farkı kaldı saltanat sisteminden bilen varsa anlatsın

Yanıtla . 0Beğen . 4Beğenme 30 Ekim 11:45
15

Cemal - padişahların bazıları harem kurmuşlar , gayri müslim kadınlar almışlar , kardeşlerini katletmişler , ülkeyi yunana , ingilize , italyana peşkeş çekmişler . daha kitabımız kuranı kerime uymayan onlarca şey yapmışlar . Sen hiç bir zaman 1071 den beri zulm devam ediyor dedin mi ? Evet çok hataları olmuş . Ama ceddimizi inkar etmedik . Hele cumhuriyeti kurdu diye neden inkar edelim. Çok şükür namazımızı kılıyor, orucumuzu tutuyorsak, zekatını veriyorsan , hacca gidiyorsan , kelimeyi şahadet getirebiliyorsan 96 yıldır neyin zulmündesin bre kafir demezler mi? Ha yunan gelseydi kiliseye gidip , incilmi okuyacaktın ? Ypg/pkk/feto gibi Amerikan , ingiliz uşaklığımı yapacaktın ? Demezler mi neyin kafasındasın bre kafir? Ha çok hevesliysen yunan 300 km uzakta sen ve senin gibi düşünenler defolup gidin demezler mi bre kafir ??

Yanıtla . 41Beğen . 4Beğenme 30 Ekim 08:14
14

Multafire - T.C. devlet yöneticilerini eleştirmenin cezası bile hapis olurken dogrudan Türkiye Cumhuriyeti Devlet yapısına hakarette bulunmanın cezai yaptırımı bakalım ne olacak

Yanıtla . 24Beğen . 2Beğenme 30 Ekim 08:07
13

tersadam - daha soyadında ki yazımdan belli neye özendiğin asıl zülmü yapan sen ve senin gibi karakter yoksunları ne tarafa esse rüzgar o tarafa dönen baş ve k...çlarınız zaten ne olduğunuzu belli ediyor

Yanıtla . 19Beğen . 3Beğenme 30 Ekim 07:59
12

Ersoy Kandemir - Allah ıslah etsin,savcıları göreve davet ediyorum!

Yanıtla . 14Beğen . 3Beğenme 29 Ekim 22:34
11

Aykut - kutag sen bu işleri iyi biliyorsun !, bu bilgi nereden geliyor ? tecrübenin sesi mi konuşuyor? geçmiş olsun hemşerim

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 29 Ekim 21:54
10

İzmi̇tli̇ - CUMHURİYETİN SAYESİNDE KAZANDINIZ BU KADAR SERVETİ AİLECEK.

Yanıtla . 18Beğen . 2Beğenme 29 Ekim 21:19
09

Orhan Görsen - böyle dinsizlerin kitapsızların cevabını kocaeli halkı vermelidir sessiz kalmamalıdır

Yanıtla . 15Beğen . 2Beğenme 29 Ekim 20:55
06

Derya - Terbiye yoksunu şahıs soyadını batı harfleriyle kelesh yazmış, batı sever, cumhuriyet sevmez, seni arabistana alalım.

Yanıtla . 15Beğen . 3Beğenme 29 Ekim 18:23
05

Kafkas Kartalı - ingiliz koskaca donanmayı çekmiş dolmabahçeye.memleketi esir almışken ne olduda bırakıp gittiler acaba.merak konusu.

Yanıtla . 10Beğen . 2Beğenme 29 Ekim 18:17
04

Muazzez - o geçmişte odenen bedeller sayesinde boyle rahatca otuyorsun Allah belani hoca selani verdim

Yanıtla . 14Beğen . 1Beğenme 29 Ekim 17:23
03

Amele - Gazı M.Kemal ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz.Hepsinin ruhu şaad olsun.Mekânları cennet olsun.Peygamber efendimiz'e(s.v) komşu olsunlar.onlara kin ve düşmanlık besleyenlerede ,ALLAH akıl ve fikir versin.NOKTA.

Yanıtla . 20Beğen . 1Beğenme 29 Ekim 17:12
02

Babacan - Bu memlekette aldığın her nefes yendiğin her ekmek haram zıkkım olsun

Yanıtla . 17Beğen . 1Beğenme 29 Ekim 17:06
19

Mehmet Kurt - @Babacan 02 nolu yoruma cevabı: Buna amin denir

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 30 Ekim 12:31
01

Kutag - Ya bırakıcaktın bunun geçmişini ingilizin yatagına sonra konuş diyeceksin lakin kervana yazık

Yanıtla . 52Beğen . 6Beğenme 29 Ekim 15:09
08

Hakan - @Kutag 01 nolu yoruma cevabı: hain.. Butun osmanli -Turk halkinin padisah ve yandaslari tarafindan ingiliz ve yunan lara peskes cekildiginden bihaber yorum yapiyor

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 29 Ekim 18:46
07

Hakan - @Kutag 01 nolu yoruma cevabı: Evet bunlar ingiliz,yatagini manda yatagini severler.Hatta gelin bizi...diye mektup la davet ederler...Cahil batinin hukumlerinin..bagimliligin menderes ile (marshall) yardimlariyla basladigindan da bir haber……..

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 29 Ekim 18:43


Anket Kocaeli'de en başarılı bulduğunuz milletvekili kim?