Gölcük Kent Konseyi’nin konuğu Nihat Abiş oldu

Gölcük Kent Konseyi, geçtiğimiz akşam Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda 46. Yürütme Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş de katıldı

Gölcük Kent Konseyi, her ay rutin olarak gerçekleştirdikleri yürütme kurulu toplantılarının bir yenisini, geçtiğimiz akşam Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda düzenledi. Toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram, Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Turnalı, Gölcük Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri katılım gösterdi.

GÖLCÜK ŞANSLI BİR KENT

Başkan Şentürk, “Gölcük şanslı bir kent. Nihat Abiş’e görevinde başarılar diliyoruz. İl başkanımız, bölge koordinatörümüz, başkanlarımızla daha güçlü bir Gölcük için hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi. Nihat Abiş ise, “Büyükşehir Belediyesi’nin Gölcük’le alakalı, Kent Konseyi’mizin Kocaeli’nin genelini ilgilendiren konularda önerileriniz varsa ben onları not eder, başkanımız ve genel sekreterimizle paylaşırız” dedi. Toplantıda, “Gölcük Şehir Profili Çalışmalarının Başlatılması” konusu görüşüldü.

04 Kasım 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaeli'de en başarılı bulduğunuz milletvekili kim?