Reklamı Kapat

KTO’da Kasım Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Körfez Ticaret Odası Kasım Ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclis salonunda meclis Başkan Vekili Rıfat Bekir Bekiroğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda kadına şiddetle mücadele haftası kapsamında kokartlar takıldı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Körfez Ticaret Odası meclis toplantısında meclis üyelerine ay içindeki faaliyetlerini anlatan Recep Öztürk Kadına şiddetle mücadele haftası nedeni ile yaptığı konuşmada; "Bizler medyada artık kadına yönelik şiddet eylemleriyle ilgili haberleri değil; kadınlarımızın sosyal, kültürel, sportif alanlarda, iş ve sanat hayatında elde ettiği başarıların haberlerini almak istiyoruz. Temel yaklaşımımız kadınlarımızın gerek anne, gerek eş, gerek çalışan bireyler olarak zaten zor olan hayatlarının kolaylaştırılması olmalıdır. Toplum içinde kadınlarımız hak ettikleri değeri gördüklerinde ve şiddete maruz kalmalarını engellendiğinde daha mutlu, daha huzurlu bir yapıya kavuşacağız’’ dedi.

KOMİTELER SUNUMLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kasım Ayı meclis toplantısının gündem maddelerinden biri olan komite sunumlarında söz alan Kadın girişimciler kurul üyesi Hazel Uzun Kadına şiddetle mücadele haftası ile ilgili, 13. Komite adına söz alan Fatih Uykun Körfez Ticaret Odası’nda ilçedeki okullara bağışlanmak üzere kitap kumbarası oluşturulması ile ilgili, 12. Komite adına Murat Çetinkaya E-fatura konusu ile ilgili ve 15. Komite adına Mehmet Gümüşise müttehatlik belgeleri ile ilgili komite sunumlarını gerçekleştirdi.

ÜYE TANITIMLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Körfez Ticaret Odası’nın üyelerine yönelik olarak sunduğu sizi tanımak ve tanıtmak istiyoruz sloganı ile gerçekleştirdiği üye tanıtımları kısmında  İşbirlikçi yapı adına Ayşe Çiçek, N2M Dayanıklı tüketim firması adına Ahmet Emre Gökçe ve Recep Ertem firma tanıtımlarını yaparak meclis üyelerine sunum gerçekleştirdiler

27 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz