Reklamı Kapat

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'ne yeni Gastroenteroloji uzmanı

Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Hilmi Emre Kaya, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.

Medical Park ve Liv Hospital markalarıyla Türkiye’nin en yaygın hastaneler grubu olan MLP Care’insağlıkta 25 yıllık tecrübesini, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman hekim kadrosu ve yüksek standartlarda hizmet kalitesiyle birleştiren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, yaklaşık 4 yıldır bölgede fark yaratmaya devam ediyor. Hasta odaklı hizmet anlayışını ilke edinerek, deneyimli ve uzman hekim kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor.

Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Hilmi Emre Kaya, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde göreve başladı. Uzm. Dr.Hilmi Emre Kaya’nın uzmanlık alanları arasında; reflü hastalığı ve endoskopik tedavileri, kolon kanseri, şişmanlık balon ve endoskopik tedavileri, endoskopi, barrett tedavisi, inlet patchtedavisi, anal inkontinans tedavisi, esophyx tedavisi, endosnografi, hemoroid tedavileri, anal fissür tedavileri, gastrik ülser tedavileri, crohn ve ülseratif kolit, pankreatit, pankreas kanserleri, özofagusstentleri, karaciğer biyopsileri, peg ve nutrisyon tedavileri, anoreksianervosa, bulimiaözefagus, karaciğer, pankreas, kolon, anorektal bölge hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları tanı ve tedavisi bulunmaktadır.

29 Ocak 2020 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'de il başkanı kim olmalı?