Reklamı Kapat

Bilgi Küpü Okulları bursluluk sınavına yoğun ilgi

Kocaeli’nin eğitim markası olan Bilgi Küpü Okulları’nın bursluluk ve okula kabul sınavı karlı ve soğuk havaya rağmen yoğun katılım ve veli ilgisi ile gerçekleştirildi.

Bilgi Küpü Okulları’nın 8-9 Şubat 2020 tarihlerinde Yeşilova Kampüs Yerleşkesinde gerçekleştirdiği bursluluk ve okula kabul sınavına 4. Sınıftan 11. Sınıfa kadar öğrencilerin yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi. İki gün olarak düzenlenen sınavlara katılan öğrenciler %100’den %20 ye kadar burs için ter döktüler.

Konuyla alakalı konuşan Bilgi Küpü Okulları Kurucu Genel Müdürü Kenan DEMİR şunları söyledi; “ Kocaeli’nin 2003 yılından bu yana eğitim markası olan Bilgi Küpü Okulları her yıl düzenlediği bursluluk sınavının bir yenisini de bugün gerçekleştiriyor. Sınavımıza olan yoğun ilgi ve talep, yaptığımız işin doğruluğu ve güvenirliğini görmemiz açısından bizleri çok mutlu etti. Bilgi Küpü Okulları olarak görev edindiğimiz mutlu ve başarılı nesiller yetiştirme ilkesine gördüğümüz bu ilgiden sonra daha sıkı sıkıya sarılacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben buradan önümüzdeki yıl bizlerle birlikte olmak adına bu kadar yoğun ilgi ve alaka gösteren öğrencilerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

VELİLER TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİLER.

Bilgi Küpü Okulları’nın bursluluk ve okula kabul sınavına öğrencileri ile birlikte gelen veliler karşılaştıkları sıcak ve samimi ortamdan dolayı okul yönetimine teşekkürlerini ilettiler. Öğrencileri sınavda ter dökerken velileri de kendileri için hazırlanan ikramlıklardan tattılar.  Veliler aynı zamanda birbirinden eğlenceli atölyelerde keyifli vakit geçirme fırsatı buldular.

SINAV SONUÇLARI 13-15 ŞUBATTA AÇIKLANCAK.

Bilgi Küpü Okulları’nın yapmış olduğu bursluluk ve okula kabul sınavının sonuçları 4,5,6 ve 7. Sınıflar için 13 Şubat 2020 Perşembe günü açıklanacakken, 8,9,10 ve 11. Sınıfların sonuçları 15 Şubat 2020 Cumartesi günü açıklanacak.

10 Şubat 2020 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Koronavirüs ile mücadelede sokağa çıkma yasağı uygulanmalı mı?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 16045381


Varnish cache server