Reklamı Kapat

Makine sektörü Sakarya’da buluştu

MAİB Yönetim Kurulu, makine sektörünün mevcut durumunu ve geleceğini Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’nin katılımıyla, SAMİB ev sahipliğinde Sakarya’da değerlendirdi

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) Kurucu Başkanı ve MAİB Yönetim Kurulu Üyesi Metin Kar’ın daveti üzerine Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Sakarya’da gerçekleştiren Makine İhracatçıları Birliği Başkanı Kutlu Karavelioğlu, Sakarya’nın makine sektöründe büyük ilerleme kaydettiğini söyledi. MAİB ve SAMİB’in “Birlik 2020 Buluşması” Türkiye’deki Makine sektörünün önde gelen ve dünyaya yaptığı ihracatlarıyla yön veren isimleri, Sakarya’da bir araya geldi. Toplantıda konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, “Sakarya, sanayide altın gerdanın bir parçası” dedi.

ÖNEMLİ İSİMLER SAKARYA’DA

SAMİB Başkanı Günay Güneş’in ev sahipliğindeki önemli toplantıya Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Makine İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Kutlu Karavelioğlu, Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, MAİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sevda Kayhan Yılmaz ve Mehmet Ağrikli, Yönetim Kurulu Üyeleri Önder Bülbüloğlu, İbrahim Gökçüoğlu, Hüseyin Durmaz ve Mustafa Şekerci, Denetim Kurulu Üyesi Ahmet Sözer katıldı.

27 Şubat 2020 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Koronavirüs ile mücadelede sokağa çıkma yasağı uygulanmalı mı?