Fikret Hocaoğlu emekçiler üzerinden kirli siyaset yapamazsın

İzmit Belediye Meclis Üyesi olan Fikret Hocaoğlu, sosyal medya üzerinden İzmit Belediye Emekçilerini tehdit eden talihsiz bir açıklama yapmıştır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kritik günlerden geçerken ve bu zor günlerde özveriyle canı pahasına görev yapan belediye emekçilerini tehdit eder bir üslupta yapılan bu açıklama emekçi kardeşlerimizi derinden sarsmıştır

Emeğin ve emekçinin üzerinden kim siyaset yaparsa yapsın bunu kabul etmemiz mümkün değildir. Zaten kamuoyu çoğunluğu da bizimle aynı düşünceyi paylaştığını tepkileriyle ortaya koymuştur. Genel İş Sendikası Kocaeli Şubesi’nin yetkili olduğu; İzmit Belediyesi, Dilovası Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde şu an insanların hayatını kolaylaştırmak için büyük bir özveri gösteren emekçi arkadaşlarımız bizim gözbebeğimizdir. Onların emeklerini sığ siyasete alet eden bu şahsı ne emekçiler ne de kent kamuoyu unutmayacak ve affetmeyecektir.

                                                                                    DİSK Genel-iş Kocaeli Şube Başkanı Vedat KÜÇÜK

21 Nisan 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

Yaser - sayın Hocaoğlu iyi bir yedek, onun fikirlerini pek kaale almamak lâzım. Elle dokunulacak göze görünün hiçbir faydası yok İzmite ve memlekete.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 21 Nisan 21:02
02

Emekçi - Bunların derdi ne Izmit nede memleket.Belediye işçilerini fişleyen bu zihniyet derhal özürdileyip istifa etmeli

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 21 Nisan 20:04
01

Ersoy Kandemir - Alışmışlar efendim kirli siyaset yapmaya,emme o devirlerin geçtiğine inanmak istemiyorlar,bir uçak düşünün hızla sivri burnuyla yere doğru ilerleyen,pilot uzaktan insanların el salladığını pilotla gurur duyulduğunu filan zannediyor at gözlüğüyle baktığı için dünyaya,halbuki halk pilota küfrediyor lanet okuyor,son anda anlasada gerçeği iş işten geçiyor aynı öncekiler gibi,az kaldı çakılmasına!

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 21 Nisan 15:33Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz