Kocaeli’de müdür ve müdür yardımcılarının yerleri değişiyor

Milli Eğitim Bakanlığı, 2020 yılı yeniden yönetici görevlendirme için takvimi açıkladı. Kocaeli’de 57 müdür ve 8 müdür yardımcısı 4 ve 8 yılının doldurdu

Nazım Özgün Erbulan
Nazım Özgün Erbulan Tüm Haberleri

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2020 yılı yeniden yönetici görevlendirme için takvimi açıkladı. Açıklanan takvim kapsamında 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür ve müdür yardımcılarından 13-17 Nisan tarihleri arasında ilan edilmiş; müdür ve müdür yardımcılarından boşalan eğitim kurumları ise -özel program ve proje uygulayan eğitim kurumları hariç- 20-22 Nisan 2020 tarihleri arasında ilan edilmişti.

SONUÇLAR 7-8 MAYIS’TA

MEB tarafından yayınlanan takvim kapsamında 20-24 Nisan tarihleri arasında oluşturulan değerlendirme komisyonları sonrasında aynı veya farklı eğitim kurumlarında müdür ve müdür yardımcısı olarak yeniden görevlendirileceklere ilişkin başvurular 27 Nisan 2020 tarihinde başladı ve 1 Mayıs 2020 tarihinde sona erecek. Değerlendirme sonuçları ise 7-8 Mayıs 2020 tarihinde ilan edilecek.

57 OKUL MÜDÜRÜ, 8 MÜDÜR YARDIMCISI

Kocaeli MEB tarafından yayınlanan listeye göre, 19 Haziran 2020 tarihi itibariyle Kocaeli’de 57 okul müdürü ile 8 müdür yardımcısı 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlamış olacak. 1 Mayıs’ta sona erecek başvurular kapsamında müdür veya müdür yardımcıları ya aynı kurumda görevlerine devam edecek ya da ilimizde tercihe açılacak 97 okulda müdürlük; 186 okulda müdür yardımcılığına başvurabilecekler.

GÖREV SÜRESİ DOLANLAR:

TERCİHE AÇILACAK MÜDÜRLÜKLER:

TERCİHE AÇILACAK MÜDÜR YARDIMCILARI:

28 Nisan 2020 - Gündem

Muhabir Nazım Özgün Erbulan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz