Aygün’den 1 Mayıs Mesajı

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Başkan Aygün yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ülkemizin kalkınmasında en büyük pay sahibi olan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Emeğin ve alın terinin sembolü olan işçi kardeşlerimize olan sevgimizin, saygımızın karşılığı günlere değil yıllara sığmayacak kadar büyüktür. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her alanda olduğu gibi çalışma hayatında atılan adımlarla da bugün artık çalışanlarımızın durumları geçmişe oranla çok daha iyi konumda. Bizler de yerel yönetimler olarak daima çalışanlarımızın yanında ve onların alın terlerinin karşılığını veren bir anlayışla çalışıyoruz”

ÇALIŞANLARIMIZIN DAİMA YANINDAYIZ

“Çalışanlarımızın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen seçimler öncesinde söz verdiğimiz gibi göreve gelir gelmez hemen KHK’dan kadroya geçen çalışanlarımıza 635’er TL zamlarını vermiştik. Çenesuyu’nda yaptığımız toplu sözleşme ve son olarak kadrolu arkadaşlarımızla yaptığımız sözleşmeler ile çalışanlarımıza haklarını teslim ettik. Hamdolsun onlar da ilçe halkımız için mesai mefhumu göz etmeden çalışarak bunun karşılığını veriyorlar. Özellikle salgınla mücadele döneminde görevlerini fedakarca yapan ekiplerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum”

30 Nisan 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz