Başkanımıza çok üzülüyoruz

Barış “Başkan Hüseyin Üzülmez’in hastalığında son durum nedir?” sorusuna da “Hayat işte, ummadığınız bir anda istemediğiniz bazı durumlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Tıpkı şu an yaşadığımız korona virüsü gibi gerçekten biz de haberi alınca çok üzüldük.

Barış “Başkan Hüseyin Üzülmez’in hastalığında son durum nedir?” sorusuna da “Hayat işte, ummadığınız bir anda istemediğiniz bazı durumlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Tıpkı şu an yaşadığımız korona virüsü gibi gerçekten biz de haberi alınca çok üzüldük. Kendisi görevine devam ediyor, sürekli görüşüyoruz ve şu anda morali çok iyi. Tedavisi devam ediyor ve biz bunu da atlatacağına yürekten inanıyoruz. İnşallah eskisi gibi sağlıklı günlerine dönecek. Beraber nice şampiyonluklar kutlayarak Süper Lig'e çıkacağız” dedi. Barış kongre için de “Malumunuz üzere sene başında yönetimimiz olağanüstü kongre ile göreve gelmişti. Kocaelispor, bu kadar dibe gitmiş ama logosunu ismini değiştirmeden yukarıya çıkan Türk futbol tarihinde bir ilktir. Gerçekten 10 yıllık bu süre içerisinde şehir ve şehir büyükleri kenetlenerek geçmişlerine sahip çıkmıştır. Bu sene başında da bu şanlı tarihi tekrardan alevlendirmek bizim yönetimimize nasip oldu. Tabii ki bu süreçte desteklerini hiç esirgemeyen, sürekli yanımızda olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Tahir Büyükakın’a sizin nezdinizde bir kez daha teşekkür ediyorum. Emeği çok büyüktür. Yanımızda olmasa başaramazdık. Şu anda hayat normal seyrinde devam etseydi, şampiyonluk kutlamalarına devam ediyor ve akabinde bu günlerde kongre hazırlıklarına başlamıştık. Ama şu anda olağanüstü bir durum var.  

KONGREYİ AĞUSTOS’TA YAPACAĞIZ GİBİ GÖRÜNÜYOR

Ağustos ayında kongre yapılacak gibi gözüküyor. Yeni yönetim biz oluruz devam ederiz başkası olur, önemli olan Kocaelispor’un başarısıdır. Kocaelispor için hayırlısı neyse o olsun. Kocaelispor’da görev almak benim için büyük onur ve gururdur. Kocaelispor’da İkinci dönem yöneticiliğim ve Rabbim bana ikisinde de Şampiyonluk nasip etti bunun bendeki manası büyüktür şükürler olsun. Kocaelispor’da görev alınmaz, verilir büyüklerimizin de devam et demesi halinde tabi ki hayır deme lüksümüz olamaz.

20 Mayıs 2020 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz