Reklamı Kapat

“Sen Diyanet İşleri Başkanı mısın? Hiyanet İşleri Başkanı mısın?”

Bağımsız Türkiye Partisi Kocaeli İl Başkanlığı kongresinde konuşan Genel Başkan Hüseyin Baş, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’a yüklenerek, “Sen Diyanet İşleri Başkanı mısın? Hiyanet İşleri Başkanı mısın?” diyerek tepki gösterdi

Serhat Güneş
Serhat Güneş Tüm Haberleri
+6
Haber albümü için resme tıklayın

Bağımsız Türkiye Partisi Kocaeli İl Başkanlığı 8. Olağan Kongresi bugün MÜSİAD Düğün Salonunda yapıldı. Kocaeli teşkilatlarının 4 dönemdir İl Başkanlığını yapan Muharrem Can’ın tek aday olduğu kongreye Genel Başkan Hüseyin Baş da katıldı. 160 kişinin oy kullanma hakkının bulunduğu kongre sonrasında 14 kişilik yönetim kurulu, 3 kişilik il disiplin kurulu üyesi ve 30 kişilik il delegesi seçildi. Kongrenin divan başkanlığını Abdullah Erdem üstlenirken katip üyeliklerini ise Semih Üstüner ve Demet Peker gerçekleştirdi.

GENİŞ KATILIM

Kongreye Genel Başkan Yardımcıları Harun Kayacı, Sabri Terzi, Ruhi Sarı, Ender Karabulut, Emre Polat, Seçil Mumcuoğlu, Emre Vona, İbrahim Berk, Zeki Garaçoğlu, Ahmet hamdi Kepekçi, İbrahim Yıldız, Ali Garaçoğlu, Lütfullah Önder, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız, CHP İzmit ilçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı ve Yardımcıları Gizem Arslan, Sabriye Çalışkan, İKM Başkanı Murat Öztürk, Gelecek Partisi Yöneticileri Kağan Demirci ve Yunus Küçükpolat, DEVA Partisi İl Başkan Yardımcısı Alptekin Cevherli, İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Cem Serhat Dayanç ve Nurullah Özer, ADD İzmit Şube Başkanı Ahmet Kavas, KOTO Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı ve partililer katıldı.

“KAİNAT TÜRK DEVLERİ KURULACAK”

Kongrenin ilk konuşmasını İl Başkanı Muharrem Can gerçekleştirdi. Can konuşmasında, “Bu yola çıkarken genel başkanımız bugünkü geleceğimiz günleri yıllardan beri ortaya koydu. Bu uğurda da 30-40 yılını harcadı rahmetli genel başkanımız. Bugünlerin önüne geçmek için Atatürk’ün bıraktığı yerden bu milleti için bütün gayretini ortaya koydu. Bu coşkulu programımız inşallah işin sonunda hayırlı olur. Yarınlarda Mustafa Kemal’in sizlere ölmeyi emrediyorum diyen ruh bu salonda. Projelerimiz hazır. Genç genel Başkanımız ile birlikte kainat Türk devleti kurulacak” ifadelerini kullandı.

“YENİ YETMELER”

Genel Başkan Yardımcısı Harun Kayacı konuşmasında, “Türkiye’nin tek çözüm ve alternatifi Bağımsız Türkiye Partisidir. Bağımsız Türkiye Partisi Mustafa Kemal Atatürk’ün bıraktığı bayrağı devam ettiren bir siyasi partidir. Mevcut bütün dünyada uygulanan ekonomik sistemin 2 gelir kaynağı var. Bunlardan biri vergi ikincisi de borç almaktır. Gelir kaynağı zam vergi ve borç olan bir ekonomi işçisine açlık sınırının üstünde para verebilir mi? Böyle bir şans yok. Bunu yaptıkları gün ülkeyi batırdılar. Yapmak için borç almak zorundasın. O zaman sadece Türkiye’nin değil dünyanın çıkış noktası kapitalizmi terk etmektir. Dünyanın borcu 296 trilyon dolar dünyanın borcu var. Gayri safi yurt içi hasılası ise 74 trilyon dolar. Dünyanın borcu 4 kat daha fazla. Bu sistem gitmiyor. Bunu dayatmanın manası yok. Yeni yetmeler çıktı, daha önce bu partinin ciddi noktalarında görev alanlar. Zamanında neden yapmadınız. Kahrolsun kapitalizm diyerek olmaz. Sistemi değiştirmek lazım” ifadelerini kullandı.

“ALİ ERBAŞ’IN DİYANET’E GELDİĞİ GÜNÜ HATIRLATIM”

Bir diğer Genel Başkan Yardımcısı Sabri Terzi ise, “Bundan 2 gün önce Cumhuriyet Bayramımızı idrak ettik. Cumhuriyet Bayramı aklımıza geldiğinde biz Cumhuriyet bize emanet eden ve bu toprakları kanları ile sulayan Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere gazi ve şehitlerimizi ve milli Bayramları kutlamazsanız dini bayramları kutlayamazsınız diyen genel başkanımız yad ediyoruz. Müslüman Türk milleti yüzde 99 diyorlardı, bilmiyorum AKP döneminde bu oran devam ediyor mu? Gönül şunu isterdi. Cuma günü Cumhuriyet Bayramı kutlanacaksa Cuma hutbesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e rahmet okunmasını bekledik. Sayın Diyanet işleri başkanına sesleniyorum Beni çok iyi tanırsın. O ali Erbaş gitti başka bir Ali Erbaş geldi. Senin Diyanet’e geldiğin günü çok iyi hatırlıyorum. O Ali Erbaş’tan eser kalmadı. Ali Erbaş’a soruyorum. İktidar Partisinin bir hocası var. Dedi ki iktidara zarar verecekse doğruları söylemek caiz değildir dedi. Aynısını Diyanet İşleri Başkanına soruyorum. Bununla ilgili fetvanız nedir” dedi.

“BU TÜRK MİLLETİNİ İNKARDIR”

Genel Başkan Yardımcısı Ruhi Sarı, “Cumhuriyet basit şartlarda kurulmadı. Mustafa Kemal Atatürk bütün dünyayı karşısına alarak Cumhuriyeti kurdu. Aradan geçen bu kadar süre içerisinde maalesef hala Cumhuriyeti Atatürk tartışması yaşıyoruz. 10 Büyükelçi krizini yaşadık. Bunu daha tartışırken mecliste yabancı askerlerin Türkiye’ye girmesine evet dedik. Hemen sonra Cuma Hutbesi tartışması geldi. Bu aslında bir tercih. Bu Türk Milleti adına bir inkardır. Ekonomiden siyasete her anlamda sürdürülemeyen bir tablo var. Birçok yazardan, gazetecilere baktığımızda herkes şunu söylüyor. İktidar artık devam edemiyor ama kimse de iktidarı cebinde keklik zannetmesin. Milletimizin beklediği o ışık Bağımsız Türkiye Partisi ve onun genç lideri ile olacaktır” şeklinde konuştu.

“TEZİ OLAN TEK PARTİ TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ”

Genel Başkan Yardımcısı Ender Karabulut ise, “Bağımsız Türkiye Partisi son 20 yıl içerisinde adeta bir bağımsız mücadelesi vermiştir. Merhum genel başkanımızın son 20 yıldır yaptığı çalışmaları takip ettim. Buraya gelmeden önce genel başkanımız ile yaptığımız bir programın videosuna denk geldim. Bağımsız Türkiye Partisi herkesin bildiği ama kimsenin dile getirmediği birçok konuda milletimizi aydınlatmış. Ekonomi ile ilgili bir tezi olan tek parti Bağımsız Türkiye Partisi. Bugün Türkiye’de aktif siyaset içinde yer alan partiler arasında bir tezi olan tek parti bağımsız Türkiye partisi” ifadelerini kullandı.

“GEÇMİŞİMİZE SARILIP TÜRK OLMAMIZ LAZIM”

Kongrede son olarak Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı, Merhum Haydar Baş’ın oğlu Hüseyin Baş’ın konuşma gerçekleştirdi. İş Aş Hüseyin Baş sloganı ile kürsüye çıkan Hüseyin Baş konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Türk milleti üzerinden oynanan bir oyun var. Bu oyun Türk Milleti Türklük ve Müslümanlık çatısı altında birleşmesin ki onları yok edelim oyunu. Türk milleti her zaman İslam’ın ve Türklüğün koruyucusu olmuş, aynı zamanda sömürünün karşısında olmuş bir millet. Görüyoruz ki son 20 yılımızda işte bu Türklük politikamızın uzağına itilmek istenen bir politika ile karşı karşıyayız. Geçmişimize sarılıp Türk olmamız lazım.

HIYANET İŞLERİ BAŞKANI MISIN?

Tam bu noktada 29 Ekim’in yıldönümü Cuma gününe denk geldik. Diyanet İşlerimizin Cuma Hutbesinde Atatürk’ten bahsedilmediği bir dönem. Sen Diyanet İşleri Başkanı mısın hıyanet işleri başkanı mısın? Atatürk’le ne dertleri var. Bunlara Müslüman desek Atatürk bunlardan daha Müslüman. Vatanperver desen Atatürk daha vatan perver. Bunları ne yağacağız. Eğer vatan düşmanlarını tanımak istiyorsanız vatan düşmanlarının panzehiri burada. Daha önce söyledim. Diyanet işleri başkanını Alevi yapalım dedim. Bu siyaset bin yıl öteden geliyor. Bunlar Cemevlerini ibadethane sayalım mı diye tartışılırken bunu dedim.

“DİYANET’İN BAŞINA ALEVİ BİRİNİ GETİRECEĞİM”

Bir çözüm bulacağız. Siz Atatürk’ün günü kurtarmak için bir iş yaptığını gördünüz mü? Atatürk’ün yaptığı hamleleri hayata geçirirsek bugünkü sorunları ilelebet çözeriz. Atatürk 1 yılda 52 tane hutbe yazdırdığını görüyoruz. Yeni diyanet işleri başkanına diyeceğiz ki senin hutbelerin Atatürk’ün yazdığı hutbenin dışına çıkamaz. Bunu inkar edemezler çünkü din değişmez. Bin 400 yıldır din aynı ama hutbeler değişiyor. Biz İktidara gelirsek söz veriyorum Diyanet’in başına Alevi birini getireceğim. Bir zekat çıkışı yaptım. Bunlar zekatlarını açıklasın dedim. Bir arkadaşım dedi ki yıllardır hiçbir muhalefet bunu söylemedi dedi. Dedim ki muhalefetin de bu konu hakkında bilgisi yok ki. Asgari ücreti 10 bin yapacağız diyorum gülüyorlar. Bunların zekatı ile asgari ücret zaten 10 bin olur.

“CUMHURBAŞKANI’NA 1 MİLYON DA VERİRİZ 10 MİLYON DA”

Cumhurbaşkanının maaşı 100 bin olmuş. Ben diyorum ki Cumhurbaşkanının maaşı 1 milyon olsun. Sen mutlu ol yeter. Dünyadaki en büyük petrol rezervlerinin üzerinde otuyoruz. Kimse bundan bahsetmiyor. Eğer biz petrolümüzü işletirsek biz dünyayı sallayacağız bunu biliyorlar. Iraklı, Suriyeli sallayamıyor. Bizim petrol zengini olmamız bu küresel güçler için büyük tehlike. Dünyadaki en büyük altın rezervlerine sahip bu ülke bu madenleri kullanalım ve kainatta lider ülke olalım. Sonra Cumhurbaşkanı’na 1 milyon hatta 10 milyon veririz. Mutlu olsunlar yeter başka hiçbir şeye karışmasınlar.

“KERAMET KAYINPEDERDE”

Geçenlerde Sayın Damat’ın babasının anması var. Allah rahmet eylesin. Sayın Ali Koç bir konuşma yapıyor. Diyor ki Ben Özdemir Bey ile ilk defa 12 sene önce tanıştım. O zaman benim eniştem gidin tanışın dedi. Gittim tanıştım o zaman küçücük bir atölye. Onlarla iş yapmadım. Sonra ülke için büyük bir hal aldı. Keramet onda bunda değil keramet kayınpederde. Ülkenin geldiği durum bu. Teknofest diyorlar Drone tanıtıyorlar. Aynısını devletin kurumları da yaptı. Aynısını devlet yaptı ama devlet kendi kurumundan değil onlardan satın aldı.

“HANİ BENİM VEKİLLERİM?”

Geçenlerde mecliste geçen bir tezkereye evet dedik. Daha önce hiçbir tezkerede olmayan bir madde var. Diyor ki aynı amaçla başka bir ülkenin askeri gelip Türkiye Cumhuriyetine yerleşebiliyor. Eskiden üst açılıyordu şimdi üste bile gerek yok. Bu tezkerede hiç mi bu maddeye bakmadınız. Hani benim adalet peşindeki vekillerim. Hani benim ülkücü vekillerim, hanı benim iyi vekillerim. Biz orada ÖSO’nun hamiliğini yapmak için oradayız. Benim devletim orada benim askerlerimi din kardeşi adı altında insanların önüne siper ediyorsun. Terör koridorunun önüne geçmeye çalışıyorsun. Yap o zaman yardımı ÖSO’ya onlar oluştursun.

“ASGARİ ÜCRET EN AZ 10 BİN OLMALI”

20 yıldan beri bu ülkenin hayrına hiçbir şey yapamadılar. Şimdi de tutmuşlar 5 tane marketi2 nokta 7 milyar ceza kesmişler. Madem pahalı mal satıyorlar diye ceza kestiniz para bize gelsin. Bu market bu kadar para ödedikten sonra bu parayı kimden çıkaracak. Bunu başkası hayata geçiremez. Vatan hainlerinin panzehirini ortaya koyduk ekonominin panzehiri de burada. Kocaeli Sanayi’nin başkenti. Geçenlerde hükümetin sözcüsü diyor ki asgari ücreti insani seviyeye getireceğiz. Bu asgari ücreti bu seviyeye getirip insani diyen de sizlerdiniz. Açlık sınırının 10 bin olduğu bir ülkede asgari ücretin en az 10 bin olması gerekiyor.

“EV HANIMLARINA MAAŞ VERECEĞİZ”

Diyoruz ki ÖTV’yi kaldıracağız. Vatandaşımızdan bu ÖTV’yi almayınca fiyatlar otomatik aşağıya iniyor. 100 bin liralık arabaya 300 bin lira ödüyoruz. Şu ülkeyi şu salondan herhangi biri yönetsin bunların yaptığını yapamaz. Benim aklım almıyor. Yaptıklarını hiçbir mantığı yok. Bağımsız Türkiye Partisi bu sorunların üstesinden gelebilecek tek partidir. Hanımlara da maaş bağlayacağız. Bugün evimize bir temizlikçi tutsak en az 4 bin lira maaş veririz. Ev hanımları bundan daha fazlasını yapıyor ama tek kuruş almıyor.

“ZÜBBELİ AHMET HOCA SÜRÇMESİ”

Üniversitenin olduğu şehirlerde ekonomi gelişir. Öğrenciler şehre para getirir. Dolayısı ile şehrin ekonomisi gelişir. Biz diyoruz ki ev hanımlarına maaş vereceğiz. Asgari ücreti 10 bin yapacağız. İşverenler korkmasın bunu devlet ödeyecek. Biz bu şekilde halkımızı zenginleştireceğiz. Biz devlet olarak bunu vermek zorundayız. Hüseyin Baş Türkiye Cumhuriyet siyasetine farklı bir bakış açısı getiriyor. Adam Üniversitelerin sorununu çözeceğim diyor en son 1970’te üniversite okumuş. Geçende bir haber okudum zübbeli Ahmet, pardon dilim sürçtü Cübbeli Ahmet Hoca demiş ki 40 yaşındakinin adına Allah Peygamberlik vermiyor biz yönetim mi vereceğiz. Şimdi de Allah’ın işine karışıyorlar. Bunlar dinin zerresini biliyorsa ben siyaseti bırakacağım. Hazreti Yahya bebekken vahiy almış Kuran’da yazılıyor. Allah’u teala aslında 40 yaşındakinin üstünü tercih etmemiş o cübbeliyi hiç tercih etmez.

YÖNETİM KURULU

Yusuf UZUNAY
Elif CAN
Abdullah ERDEM
Aytekin ŞEN
Mehmet ÖZKARAASLAN
Mensur YILDIRIM
Fahrettin AYDIN

İL DİSİPLİN KURULU

Yunus KILIÇ
Hüseyin ÜNAL
Elif ŞAHİN

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ

Muharrem CAN
Cahit BARUTÇU
Semih ÜSTÜNER
Aytekin ŞEN
Abdullah ERDEM
Mehmet ÖZKARAASLAN
Mensur YILDIRIM
Fatma BARUTÇU
Elif CAN
Yılmaz COŞĞUN
Orkan ÇELİK
İbrahim ULUMAN
Mücella BOSTAN
Hava Uluman SEVER
Şaban ÖRÇEN
Zeynep ÖRÇEN
Dursun AKSU
Sefer SAĞLAM
Semiha AĞAÇDİKEN
Nagihan COŞĞUN
Volkan YILMAZ
Nebahat ŞEN
Metin YILMAZLAR
Alper TAŞLIYAN
Bedianur CAN
Lütfü SEVER
İrfan BARUTÇU
Murat ÖZNUR
Hasan DAĞKUŞ
Abdülkadir ÜSTÜNER

# BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ İLE İLİŞKİLİ:

31 Eki 2021 - 17:21 Kocaeli- Siyaset

Muhabir Serhat Güneş

Son bir ayda kocaeligazetesi.com.tr sitesinde 2.328.112 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

17

Erol Demirbek TÜRK - bu soruya CEVAP VERİLMEZSE , konuşmacı haklı çıkar .

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 01 Kasım 14:15
15

Ahmet Yılmaz - Hüseyin sen kimsin ki diyanetin başına bir aleviyi getirmek ve asgari ücreti 10000 lira yapmak istersin sen kafayı mı yedin kendinde değilsin galiba

i

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 01 Kasım 09:39
14

Fatih Sultan - b eş para etmez din kisvesi altında siyaset diye agızlarından lağım kusan zavallılar siz ve sizler gibilerden iğrenir oldum sizin gibi iki yüzlülerin yüzünden allahın evi camilerden soğudum

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 01 Kasım 07:33
13

Vırraklıyor - arkasında adam konuşuyor diye üç beş kişi şak şakcılık yapıyor oda bataklık kurbağası gibi vıraklıyor

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 01 Kasım 00:33
12

M.karali - Bu proje partisinin kurucusu merhum zat da böyle boş beleş konuşurdu. Oğlu da aynı tatavlarda. Eğer tuttukları yol hak yolu olsaydı bugüne kadar mesafe kat edip memlekete hayırları dokunurdu . Ama dedik ya proje partisi diye, ne kendilerine hayırları var ne de memlekete. Zavallı cahil cühelayı kandırıp kendilerine ticari menfaat değiştiriyorlar. Bir de bunu din adına yapıyorlarya, en çok üzüldüğüm konu da bu. Allah akıl versin.

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 31 Ekim 22:56
11

Vatansever - hiç biri izmitli bu şehrin gerçek yerlisi manav muhacır değil. bu nasıl iştir.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 31 Ekim 22:43
10

Rambo - İç işleri bakanı çıkmış akp ile CHP arasındaki oy farkı yüzde 15. Diye bağırıyor şimdi buna iç işleri bakanı mi diyelim akmhp bakanimi demeliyiz.yani bütün devletin makamındaki siyasetçi ve bürokratlar bakanlar hiçbirisi şeffaf değil hepsi akp yandaşı ve akp li .siyaset devleti ele geçirmiş şeffaf ve tarafsızlık söz konusu kalmamış.bu ülkede siyasetin geldiği durum.girmek istemeyen yandaş istemez ama yarın başka bir parti iktidar olunca bu akp liler heryerde isyan edecekler. Bugün yasattiklarini yarın yaşayacaklar.

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 31 Ekim 21:06
09

Sefer - Babasının kurduğu saltanata zahmetsiz oturunca her tarafa sallamak kolay. Önce dönün kendinize bakın. Hangi liyakatle oraya gelmiş. Yol oğlu değil, bel oğlu oldu mu seviyesizliğin dibi yaşanıyor. Dini istismar bu değil de nedir?

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 31 Ekim 20:38
07

Çapın Neki - öldü gitti ya babasıda aynı çapsızın biriydi oğluda ondan çapsız cürmüne baksa 41 numara ayakkabı kadar

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 31 Ekim 19:51
06

Rambo - Ülkede bütün kurum ve mevki makamda bulunanlar devlet çizgisinden uzaklaşarak akp li siyasetci gibi hareket ediyorlar.etmezler ise MB başkanı gibi akp genel başkanı tarafından görevden alınıyor.partili siyaset sisteminde iktidarın dışında hareket etmek koltuk kaybına neden olur.bu sistemden kaynaklanıyor bu başkanlık sistemi kalkmalı.

Yanıtla . 4Beğen . 3Beğenme 31 Ekim 19:34
05

Hakikat - sen ne saçmalıyorsun be hadi git işine, Allahın evine sizin o kahrolası siyasetinizi sokmaya kalkıyorsunuz. "Gönül şunu isterdi. Cuma günü Cumhuriyet Bayramı kutlanacaksa Cuma hutbesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e rahmet okunmasını bekledik." M. Kemal siyasi bir partinin kurucu başkanıdır. Bir gün o siyasi parti başkanı adı anılacak, sonra birleri çıkacak Cumhurbaşkanın da adı anılsın diyecek başka parti Allahın evi olacak siyasete evi. işiniz gücünüz dini siyasete alet edip bundan nemalanmak. mürit yapıtınız safların parasını sömürdünüz, hayatını sömürdünüz tarikatınıza yetmedi şimdi siyaseti utanmadan camilere sokmaya parti kurucu genel başkanlarının adlarını camide andırmaya çalışıyorsunuz. Babadan oğula geçen tarikat ve parti saltanatı. helal olsun sana bu ülkede böyle saflar olduktan sonra sizin gibiler bunların sırtından senelerce iyi geçinir, Babadan oğula geçen demokratik parti başkanlığı Zuhahaaha. Bunların din iman ticareti yaparak, sözde Atatürkçülük yaparak zavallı insanları kendilerine nasıl kul köle yapıp din ile sömürdüğünü öğrenmek için "Bahtiyar Kaş" kitabını okuyun lütfen.

Yanıtla . 6Beğen . 1Beğenme 31 Ekim 19:31
04

Cenk Cemil - Bunlar da kim ya !.. Neyin nesi, neyin fesi bunlar ? Bilen var mı ?

Önüne gelen D.İ.Başkanlığına hakaret ediyor !

Yanıtla . 6Beğen . 3Beğenme 31 Ekim 19:13
03

Söz - btp partisi diyanet kurumu ve başkanına hakaret ederseniz halk ta sizi yok sayar kıyanete kadar iktidar olamazsınız

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 31 Ekim 18:49
02

Cemal - Nasıl konuşma bunlar? 50/100 kişiyi gördün mü kral benim bruce lee . Beğenirsin, beğenmezsin makama saygılı olmalısın. Bende beğenmiyorum ama hakaret etme hakkımız yok. Varsa bir suç gidersin mahkemeye.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 31 Ekim 18:05
01

Muammer - Mustafa Kemal bizzat kendisi devlet başkanlarının isminin hutbede okunmasını yasakladı. Mustafa Kemal ismini ortaya atarak konforlu sahada gezinmeyin. Diyanet İşleri Başkanı'na sallamak kolay.

Yanıtla . 8Beğen . 3Beğenme 31 Ekim 18:01Anket Sizce asgari ücrete ne kadar zam gelecek?