Reklamı Kapat

Bilinmesi gerekli tarihi gerçeklerimiz

Değerli okurlarımız olayları çarpıtıp, yalan dolanla siyahı beyaz, beyazı siyah diye dünyaya yutturmada Ermenilerin üzerine başka bir millet görmek mümkün değildir. Bir kaşık suda fırtına koparan Ermeniler kendilerini mağdur, zavallı ve haklı göstermeyi meslek edinmişlerdir.

Roma’da bir konferans için Ermeni Devlet Başkanı Kaçaznuni’den rapor istenir. Kaçaznuni biz Türklerden çok adam öldürdük. Olayları biz başlattık der.  Bu tarihi itiraflara rağmen Sovyetler Birliğinin dağıtılmasından sonra da Rusya’nın desteği ile Azerbaycan toprakları işgal edilip, soykırım yapılıyor. Ellerinin kanları hala kurumamıştır. 1914’lerde de Fransızların ve Rusların kışkırtması ile Anadolu’da özellikle de Doğu ve Güneydoğu da kitlesel katliamlar yapmışlardır. Tarihi arşivler bunu kanıtlamaktadır.

Türkiye arşivlerini dünyaya açtı. Ama Ermeniler asla arşivlerini açmıyorlar. Çünkü rezillikleri ortaya çıkacaktır.

Gazi üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlkay ORHAN tarihi gerçekleri güvenilir belgelerle Ermenilerin ve destekçilerinin suratına şamar gibi vuruyor. Aynen aktarıyorum.

- Helâl olsun sana brucefein!!!..

- ABD'den şok rapor

ABD eski Başkanı Reagan’ın danışmanı Fein:

“Beyaz Sarayda araştırma yaptı, meşhur olayda Ermenilerin 2 milyon Müslüman Osmanlı’yı katlettiği ortaya çıktı!.. Ermeniler, kendi Arşivlerini açmıyorlar, çünkü bu gerçeğin ortaya çıkmasını istemiyorlar!…” dedi.

ABD Başkanı Ronald Reagan’ın Hukuk danışmanlığını yapan Bruce Fein, sözde Ermeni soykırımı iddialarını değerlendirdi. Ermenilerin bu iddialarının son derece asılsız olduğunu belirten Fein, Reagan’ın başkan olduğu 1981′de bu konunun Beyaz Saray tarafından araştırıldığını ve iddiaların asılsız olduğunun belgelendiğini söyledi. İşte sözde Ermeni soykırımı konusunda Fein’in açıklamaları:

“Osmanlı İmparatorluğu’nun azınlıklara karşı “müthiş” sayılabilecek bir özen gösterdiği gerçeğini unutmamak gerekir. Azınlıklar, kendi dini özgürlüklerini ve hayatlarını son derece rahat bir şekilde sürdürdü.

Ermeni terör çeteleri I. Dünya Savaşı sırasında Fransa ve Rusya ile birlikte Osmanlıları öldürdü. Bu rakamın 2 milyon civarında olduğu bir gerçektir. Ermeni kayıplarının ise 500 bin civarında olduğu araştırmalarla kanıtlandı. Burada asıl önemli konu, Ermenilerin ihanetidir!!!.. Osmanlı da kendisini savundu!. Özellikle ABD’de yaşayan Ermeniler, soykırım yalanı ile büyük getiri sağlıyor. ABD yönetimi de büyük paralar döndüğü için Ermenileri karşısına almak istemiyor. Ermeniler ısrarla kendi Arşivlerini açmıyor. Çünkü yıllardır soykırım yalanı ile dönen getirimi kaybetmek istemiyorlar. Arşivler açıldığı anda gerçek ortaya çıkacak.”

-Uyan vatandaşım!.. Bak, hiç bir şey yapamıyorsan bunu dağıt ve anlat yazılanları da harfiyen uygula.

O zaman bak vatanına söz eden kalır mı?

AXA Sigorta Grubu Ermenilere soykırım tazminatı ödemeyi vadediyor, AXA OYAK

sigortalıların bilgisine..

Geçtiğimiz günlerde dünyanın dört bir yanında 'sözde ermeni soykırımı' ile ilgili onlarca panel-konferans düzenlenmiş.

-Bunların ana sponsorları kim biliyor musunuz? HSBC ve British Airways.

Bizim ülkemizde bizden elde ettikleri para ile bize karşı sözde ermeni soykırımını destekleyen bu kuruluşlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirmeye davet ediyorum. Saygılar.

- Varsa HCBC hesaplarınızı kapatın! ve ADVANTAGE kartlarınızı iptal edin!…

-Ya da en azından bu maili forwardlayaraktepkinızi gösterebilirsiniz.

-Ege üniversitesi hasta hanedeki bütün doktorların HSBC kredi kartlarını ve hesaplarını kapattırdıklarını görünce bankanın genel müdürlüğü olaya el koydu.

Ama kimse vazgeçmeyince adamlar tutuştu. Bir sürü fakslar falan özür yazıları. Ama bu sadece bu hastane ile sınırlı kalmamalı!.. Ülkemizde bir sürü yatırım yapıyorlar, bizimle iyi geçinmek istiyorlarsa bir tercih yapsınlar. Ermeniler mi, Türkiye mi?

Bence, hiç düşünmeyin. Kartlarınızı iptal ettirin.

Ama en önemlisi bu olay sebebiyle olduğunu belirtin, lütfen... !

Ayrıca FORTIS BANK'ın da PKK'ya mayın sağlayan kuruluşla kardeş şirket olduğunu da unutmayalım. ...

-Bu vatan bizim unutmayın!...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Bilal Dündar - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Hürriyet Caddesi trafiğe kapatılmalı mı?