Fatma Kaplan Hürriyet, AKP’nin göz hapsinde!

İzmit Belediyesi, 5-8 Eylül tarihleri arasında SanatFest adı altında bir etkinlik düzenledi…

Etkinlikte DJ Kardelen Başak, sahne aldı…

Kardelen Başak ile ilgili birçok iddia ortaya atıldı…

**

DJ Kardelen Başak tartışmalarına Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Engin Taşdemir de katıldı…

Taşdemir, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı karalama kampanyası yapıldığını belirti…

“SALDIRACAK YER ARIYORLAR"

Taşdemir, şu değerlendirmede bulundu;

 “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor.

KARALAMA KAMPANYASI

Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.

SanatFest tarafından organize edilen festival sonrasında İzmit Belediyesi ve Başkan Fatma Kaplan Hürriyet üzerinden bir karalama kampanyası başlatıldı.

BİRÇOĞU SAHTE HESAP

Festivalde sahne alan bir DJ’in sosyal medya paylaşımlarını gündeme getirenler, birçoğunun sahte olduğu mahkeme tarafından tespit edilen paylaşımlarla İzmit Belediyesi’ni ve başkanımızı eleştirmeye başladı.

Gölgelerde saklanan, kirli çukurlarında belediyemize ve başkanımıza saldıracak fırsat kollayanlar bir bir ortaya çıktı. 15 yılda belediyeyi batma noktasına getirenler peşi sıra açıklamalar yayınladı.

“NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRIYORLAR”

Yalan yanlış beyanatlarla başlatılan karalama kampanyası bir kez daha gösterdi ki İzmit Belediyemiz ve başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet doğru yolda.

Yapılan bütün işler halkta karşılık buluyor.

Sosyal demokrat belediyecilik halka temas ediyor.

Bu yüzden kuduruyorlar.

İzmit’i kaybettiler, sıranın Büyükşehir’de olduğunu biliyorlar.

Biz belediyelerdeki israf harcamalarını açıkladıkça, biz onların lüks yaşamlarını gözler önüne serdikçe, biz siyaset ürettikçe ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

 Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. İzmit Belediyesi’ni nasıl eleştiririz diye düşüneceğinize, Büyükşehir’de nasıl işler yapabiliriz diye düşünün.

Kocaelispor’a verdiğiniz 8 milyondan başka 6 ayda ne yaptınız?

“NEREDEN OY GELECEKSE…”

İzmit’teki siyasilerin ikiyüzlülüğünü bugün bir kez daha gördük.

Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler, AKP’nin, AKP’li yöneticilerin tek bir yanlışına ses etmeyenler başarılı olduğundan, daha da başarılı olacağını bildiklerinden Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor.

Yaşanan bu son olay da, nereden saldıracağını bilemeyen bu anlayışın sonucudur.

Sayın başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e Atatürkçülüğü ve milliyetçiliği üzerinden saldırmak akıl alır bir şey değildir.

Fatma Kaplan Hürriyet’in Atatürkçülüğünü ve milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.

Hele hele bugüne kadar bu değerleri ayaklar altına alarak siyaset yapanlar, nereden oy gelecekse oraya göre kıvıranlar hiç sorgulayamaz.”

BELEDİYE AÇIKLAMA YAPTI

İzmit Belediyesi de konuyla ilgili açıklama yaptı…

Açıklamada, “Bu süreç içerisinde hakaret, tehdit, iftira, kişilerin huzur ve sükûnunu bozma, halkı kin ve öfkeye teşvik etme suçlarını işleyen kişiler hakkında ekran görüntüleri alınmak suretiyle gerekli yasal süreç başlatılacaktır” denildi…

HÜRRİYET, GÖZ HAPSİNDE

31 Mart seçimleri sonrasında İzmit Belediyesi’ni AKP’nin elinden alan CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet, seçildiği günden beri göz hapsinde…

 AKP’liler İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i adım adım takip ediyor…

AKP’liler fırsat kolluyor…

Anlaşılan DJ Kardelen Başak tartışmaları devam edecek…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

02

Jeomüh Behzat Gönül - Akp göz hapsi yaparken hukuk dışına çıkmaz umarız, özel hayatı ihlale girebilir. Bu seçim halkın size sarı kartı oldu, akp bu sarı kartı anlamaz da hizmetlerin aksatılmasına neden olursa kırmızı kartı halktan görebilir. Görüldüğü üzere akp kendi içinde ayrıştı bu da ğöz hapsine sığnan akp" nin kendi gerçeğinden kaçma psikolojisidir. Günümüzdeki seçimi akp ve RTE kaybedeceğini biliyoruz, bunu Syn Meral Akşener medyada ilk dillendiren siyasetçi oldu, akp nin gozü açılsın diye. Oy veren halk da akp' nin yaptiklarını görüyor, seçimde karar verirken akıl ve vicdan muhassebesi yapacaktır. Deprem ile halkı gözune perde çekemezsiniz. Halk, 1999 Kocaeli depremi ile antremanlıdır. Medya ve 4.5G crp telefonu ile duyarli her inssn bir mefuadır, akp bu durumda jalkin gözü ve bir de canlı tv' si vardır! (Jeoloji Müh. Behzat Gönül. Kocaeli).

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 12:50

Anket Kocaeli'de en başarılı bulduğunuz milletvekili kim?