Kocaelispor Bilgi Yarışması için bu akşam tüm yollar Belsa’ya çıkar

İzmit Belediyesi’nin düzenlediği Kocaelispor Bilgi Yarışması’nın büyük finali İzmit Belediye Meydanı’nda yapılacak. Ben de orada hazır bulunacağım. Zaten evimin hemen 100 metre altı…

Final öncesi yapılan turlarda tüm soruları bilen 12 kişinin birinci olabilmek adına ter dökeceği büyük finale sürpriz konuklar renk katacakmış. Bakalım kimler çağrıldı, hangileri gelecek, kimler satacak ?..

Başladığı ilk günden itibaren sosyal medyada büyük bir beğeniyle takip edilen ve benim de yakından bildiğim Kocaelispor Bilgi Yarışması’nda büyük final günü geldi çattı. İzmit Belediye Meydanı’nda bugün saat 20.30’da başlayacak, bizim Mami (Mehmet Açık) da bilgiler verdi bana… Tüyolar saklı… Finalde 12 Kocaelispor sevdalısı birinci olabilmek için yarışacak. Kocaelispor bilgi yarışması her zaman olduğu gibi İzmit Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak. Ama bence orada olun ve beraber coşkuyu yaşayalım…

İyi bir Kocaelisporlu, kulübünün adının geçtiği her yerde hazır e nazır olmayıdır…

KONUKLAR RENK KATACAK…

Daha önce Engin Öztonga, Nuri Çolak, Kaan Dobra ve Engin Korukır’ın renk kattığı yarışmanın finalinde de sürpriz konuklar yer alacak. Yarışmaya, Kocaelispor’un unutulmaz futbolcularından Osman Çakır, Zeki Kaya ve Turan Uzun’un yanı sıra Türk futboluna damga vuran bazı isimlerin de gelmesi bekleniyor. Kocaelispor tarihinde iz bırakan sürpriz isimlerle canlı yayın bağlantılarının da yapılacağı yarışmada seyirciler unutulmaz bir akşam yaşayacak. Ve tabii ki zocaelisphor’uin en büyük ve eski som ayaklı yıldızı olarak ben de orada olacağım (öhö…öhö…)

BU HEDİYELER KAÇAR MI?..

Yarışmada dereceye girecek olan taraftarlara verilecek olan hediyeler de belli oldu. Birinci olan taraftara 1.000 TL, ikinciye 500 TL, üçüncüye ise 250 TL değerinde Kocaelispor taraftar mağazasında geçerli hediye çeki verilecek. Ayrıca yarışmayı izlemek için İzmit Belediye Meydanı’na gelecek olan vatandaşlara da Kocaelispor anahtarlığı, maskesi ve araç atkısı hediye edilecek.

İŞTE ŞEREF KÜRSÜSÜ VE BENİM İÇİN HEPSİ ŞAMPİYON OLAN YARIŞMACILAR:

Oktay Filiz

Yusuf Aktürk

Emre Sürek

Emrah Köse

Berkay Yıldızlı

Adem Aladağ

Mert Meriç

Yunus Emre Özsoy

Sevil Karataş

Hakan Büyük

Erdinç Vatan

 Yüksel Ateş

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hakan Yağcıoğlu - Mesaj GönderAnket Kocaeli'de ulaşımı pahalı buluyor musunuz?