- 05 Aralık 2018

Kocaelispor'a mükemmel ev sahipliği

Kocaelisporlu futbolcular Kemal Can Aydemir, Volkan Mert Korkmaz ve Fatih Adıgüzel, İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi'ne konuk oldu.

Kocaelisporlu futbolcular Fatih Adıgüzel, Volkan Mert Korkmaz, Kemal Can Aydemir, Muallim Naci Anadolu Lisesi’nin konukları oldu.

BÜYÜK GURUR VE MUTLULUK

Kocaelispor sevgisi dalga dalga yayılmaya devam ediyor. Özellikle öğrenci kesimi Kocaelispor’a karşı inanılmaz bir duygu besliyor. Kocaelisporlu futbolcular okullardan davet üzerine davet alırken, ricaları geri çevirmemeye gayret ediyor. İlimizin saygın okullarından Gündoğdu Mahallesi’ndeki Muallim Naci Anadolu Lisesi öğrencileri de Yeşil Siyahlıları ağırlamanın gururunu yaşadı.

CEMAL TAŞÇI VE BERKAN ORGANİZE ETTİ

Fanatik Kocaelisporlu öğrencilerden Berkan ve öğrenci servisini yapan Kocaelispor taraftarı Cemal Taşçı’nın öncülüğünde gerçekleşen etkinliğe Kocaelisporlu futbolcular kaleci Volkan Mert Korkmaz, stoper Kemal Can Aydemir, Muallim Naci Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören sağ bek Fatih Adıgüzel ile Hodrimeydan lideri Enver Güler katıldı.

SEDEF HOCANIN HEYECANI

Okul Müdürü Ergin Aktop’un ev sahipliğindeki buluşma ilk önce okul bahçesinde gerçekleşecekti ancak yağmur yağdığı için söyleşi konferans salonuna alındı. Salonu tamamen dolduran Yeşil Siyahlı öğrenciler farklı bir gün geçirdikleri için hayli mutlu görünürken, sordukları sorularla da konukları terletti. Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Güvenay Sedef Demiray’ın coşkusu ve heyecanı örnek olacak türdendi.

ÖĞRENCİLER COŞTU, COŞTURDU

Organizasyona Kocaelispor Gulf grubu üyeleri ile futbolculardan Burak Süleyman’ın “İzmit’in Çocuğu Herkese Yeter”sözünden hareket eden ve bu sözü tezahürata çeviren Bilal Karamak da katılım gösterdi. Açılan atkılar ve yapılan tezahüratlarla salon inlerken, gün sonunda okul bahçesine geçildi. Burada bir grup öğrenci ellerinde meşalelerle öğrenci toplanma alanına gelirken ortaya çıkan manzara görülmeye değerdi. Erdem ÖVÜÇ


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz