- G:

AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!

AKP ve Cumhur İttifakı içinde birçok tartışmanın gündeme geldiği bugünlerde en son büyük sıkıntı Kandıra’da yaşandı. İlçedeki süt üreticisi olan köylüler, AKP’den belediye başkan aday adayı olan eski ilçe başkanı Erol Ölmez’in kendilerini mağdur ettiğini dile getirdi. Köylüye süt borcu olduğu öne sürülen Erol Ölmez’in belediye başkanlığı tartışma konusu olurken bu durumdan Adnan Turan’ın da haberdar olduğu iddia edildi.

Cihat Polat
Cihat Polat Tüm Haberleri
AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!
AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!
+5
Büyütmek için resme tıklayın

AKP’nin 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, 13-0’lık hedefini daha önce Kocaeli Büyükşehir Başkanı Tahir Büyükakın dile getirmişti. Fakat son dönemde bazı ilçelerde yaşanan olumsuzluklar iktidarın bu hedefin gerisinde kalabileceğini ortaya koyuyor. BaşiskeleKullar’da koku sebebiyle sokağa dökülen vatandaşlardan, Sibel Gönül’ün oğlu Buğra Gönül’ün CHP’den aday adayı olması ve son olarak Saffet Sancaklı’nın MHP’den istifa ettirilmesi gibi gelişmeler AKP’nin hedeften uzaklaşması şeklinde yorumlanıyor.

AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!

ÖLMEZ HEDEF TAHTASINDA

Bütün bu gelişmelere şimdi de Kandıra’daki şok bir iddia gündeme geldi. 2 dönem boyunca AKP Kandıra İlçe Başkanlığı yapan ve görevinden istifa ederek AKP Kandıra Belediye Başkanlığına aday adayı olan Erol Ölmez’in kooperatif başkanlığı döneminden kalan süt borcu Kandıra’da en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Ülkede yaşanan ekonomik kriz AKP’yi, MHP desteğine rağmen zora sokarken, iktidar partisi bu şekilde sorunlu bir atmosferde seçime giriyor.

AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!

6 YILDIR ÖDENMİYOR

Tüm bu olumsuzlukların yanında ortaya atılan yeni bir iddia var. İddialara göre; AKP’nin önceki dönem ilçe başkanlarından Erol Ölmez ile yeni dönem için belediye meclis üyesi aday adayı olan Rahmi Üresin’in köylüden toplanan sütle ilgili olarak herhangi bir ödemenin yapılmadığı öne sürülüyor. AKP'li  Erol Ölmez’in eski başkanı olduğu Kayıplar Süt Kooperatifi’nin bölgedeki köylerden yaklaşık 6 yıldır alınan sütlerin borcu buluyor.

BİRİ BAŞKANLIĞA

BİRİ MECLİSE ADAY

Meclis üyesi Rahmi Üresin’in eski başkanı olduğu Seyitaliler Kooperatifi’nin de yine süt üreticilerine yüklü miktarda borcunun olduğu belirtiliyor. Gazetemize konuşan ve ödemelerini alamadıklarını dile getiren köylüler, duruma oldukça tepkili. İl başkanına kadar ulaşmaya çalışan köylüler Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın da haberinin olduğunu ve Erol Ölmez’le birlikte hareket ettiğini iddia ediyor.

AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!

“AKIM PAKIM DİYOR”

Topluca Köyünde yaşayan ve besicilik yapan köylülerden Fahri Altay, “Süt verdik ama paralarımızı alamadık. Listeye bakmamız lazım, ne kadar süt verdik söyleyemeyeceğiz. Paramızı defalarca istedik ama maalesef alamadık” derken, mağdur Davut Çelik ise “Biz 7 buçuk liradan 3 ton civarında süt verdik. Ben şimdi başkanlıktan ayrıldım diyor, akım pakım deyip kayınçosuna devretmiş, paramızı istiyoruz yok. Alırsan da ana parayı alırsın, şu anki fiyatlardan alamazsın diyorlar. O da sıkıştırırsan alırsın ama şimdiki fiyattan değil” dedi.

AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!

“ADNAN TURAN’LA

BİRLİK OLDULAR”

Köylülerden Rıdvan Malçok ise “Benim verdiğim süt miktarı yaklaşık 5 buçuk ton civarında. Ben 1 hafta önce yine karşılaştım ve paramı istedim. Erol Ölmez de ‘Ben o işi bıraktım, alakam yok, onlar ödeyecek’ dedi. Bu adam belediye başkanı falan olamaz, gelip nasıl oy isteyecek bu köylülerden. İl başkanını aradım, cevap vermedi. Şimdiki belediye başkanı Adnan Turan’la birlik oldular, aynı tezgahı kurdular” diye konuştu.

AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!

“SAKİNLİĞİMİZDEN

YARARLANDILAR”

Yine aynı köyden mağdur Cabir Yıldırım da şöyle konuştu: “Bende mağdurum. Alacağım var ama alabileceğime ihtimal vermiyorum”.Köyde en çok mağdur olduğu söylenen Avni Duman köylü ise “Erol’dan 7 buçuk ton süt alacağım var. 15 ton süt deSeyidalilerKooperatifi’nde kaldı. Erol Ölmez’in kooperatifin adı Kayıplar Kooperatifi. Biz vermeye başladığımız zaman sütün kilosu 2 buçuk lira civarındaydı, şimdi 11 lira. Kaç defa istedik alamadım. Benim şahsi borcum yok dedi. Bizim sakinliğimizden yararlandılar” açıklamasında bulundu.

AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!

“NEDEN SÖZLEŞME YAPMADIK?”

Bu olayların neden olduğuna ilişkin farklı bir değerlendirmede bulunan Fahri Altay, “Bu biraz bizim halkımızın bilinçsizliğinden kaynaklı. Bu halk kendi arasında sözleşme yapsa sorun olmayacak. Şimdi borcum yok dedi, çekildi kenara. Halkın cahilliğinden ya da özgüveninden faydalandılar. Burada bizim halkımız birileri tarafından kullanılıyor. Süt üretmek kolay bir şey mi? Ama sütün karşılığı yok. Kaymakama çıksak, mağduriyetimizi dile getirsek istediğimi alamayız. Bizim halkımız o ona bakıyor bu buna bakıyor, sorunca da ben mağdurum! Hakkını aradın mı? Yok!

DERİNCE’DE EV YAPTI İDDİASI!

Mağdurlardan ineğini satan var, kesen var. Para kazanamayınca ne yapsın. Köylüler arasında Erol Ölmez’in Derince’de ev yaptığı iddiaları var. Yapmıştır, ben şimdi evini barkını görmedim ama vatandaştan ev alıp yapmış diye bir duyum var.Biz onların süt verdiği fabrikayı da aradık. Adam dediki; ben çekimi veririm, kimseyi mağdur etmem dedi. Fabrika ödüyorsa paralar nerde? Yönetim nereye kullandıysa kullandı ama vatandaş mağdur oluyor. Heves de kalmıyor. Şimdi ben evde süt eksik olmasın, 1-2 taneye bakıyorum. Çiftçilik bitiyor.

AKP'li Erol Ölmez'e köylülerden süt isyanı!

“SÜTÇÜDEN ALAMAYINCA

BU İŞİ YAPMIYORSUN!”

Ben doğma büyüme çiftçiyim bir şeyin karşılığını alırsan hevesli olursun. Sütün karşılığını alamayınca bu sefer yemi var samanı var, kendi kendine bakılmıyor. Sütçüden alamayınca yapmıyorsun bu işi. Emeğimizi de geçtik artık”dedi.Yine aynı köyde yaşayan ve 5 ineğini parasını alamadığı için satan Nail Yaman “Alacağımı ben bilmem, hesaplara açıp baksınlar. Erol Ölmez kaç yıl başkanlık yaptıysaoradan beri ve devrettiği çocuktan da var. Geldi, kapıda yalvardı ama bir sefer bile tam ödemedi. Süt kartına yazılmış gittik sistemde yok. Baktı bu senin elemanın yazısı mı dedim evet dedi. Bir ay sonra gittim bana ayarladım.” Ölmez’in belediye başkanlığına aday adayı olduğunu söyleyince ise Yaman “Bu adam yüzünden AK Parti burada seçim kazanamaz”dedi.

# Kocaeli, Gebze, son dakika haber, kocaeli son dakika, Değirmendere, sondakika, çayırova haber, darıca gündem, gölcük haberleri, İzmit, izmit olay, başiskele haberleri, kocaeligazete, başiskele sondakika, izmit gündem, değirmendere olay, Başiskele, kocaeli haber, kocaeli güncel haberleri, dilovası gündem, başiskele haber, Dilovası, gündem, Kandıra, derince gündem, başiskele gündem, kocaeli güncel, izmit sondakika, karamürsel haberleri, gebze gündem, dilovası sondakika, Körfez olay, çayırova sondakika, son dakika kocaeli, gölcük haber, kartepe haberleri, Karamürsel olay, KARTEPE OLAY, karamürsel sondakika, GÖLCÜK OLAY, Gebze haber, kartepe sondakika, gölcük gündem, kartepe gündem, kartepe haber, dilovası haberleri, izmit haberleri, kandıra haberleri, darıca olay, HABER, başiskele olay, Kandıra gündem, dilovası haber, Dilovası olay, körfez haber, Karamürsel Haber, Gebze olay, Kocaeli son dakika haber, kocaeli guncel haberler, Derince, kocaeli sondakika haberleri, kocaeli son dakika haberleri, Çayırova olay, değirmendere gündem, kocaeli haberler, Körfez, Kartepe, Derince olay, körfez gündem, ilkekocaeli, kocaeli sondakika, KOCAELİHABER, çayırova gündem, gebze sondakika, değirmendere sondakika, Kocaeli haberleri, kocaelinin en çok tıklanan sitesi, güncel haberler, Çayırova, karamürsel gündem, Gebze Haberleri, karamürsel, KOCAELİ GAZETESİ, derince sondakika, derince haber, değirmendere haber, izmit haber, darıca sondakika, derince haberleri, Kandıra olay, darıca haberleri, kandıra haber, körfez sondakika, gölcük sondakika, Değirmendere Haberleri, Gölcük, darıca haber, körfez haberleri, kandıra sondakika, sorun, yeni, seçim, MHP, aday, mağdur, 2024, Para, Tahir Büyükakın, chp, AKP, Saffet Sancaklı

14 Ara 2023 - 11:26 - Gündem

Mahreç  Cihat Polat

Son bir ayda kocaeligazetesi.com.tr sitesinde 3.353.018 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

43

Akraba - Kimi övüyor kimi sövüyor bir işte ufacık bir tereddüt var ise o işi yapma derler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 21:01
42

Akraba - Tuttuğu yeri kurutur. Önerdiği kişi dolandırır. Kandıra’ya yazık olmuş.İnşallah Kandıra kendi bacağına sıkmaz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 20:59
36

Kandıra Aşığı - Erol ölmez hem milletin hakkını yemiş hemde aday adayı olup kahve kahve geziyor. Karadeniz de olsa sokağa çıkamaz. Nasıl bir yüz var o da anlaşılmış değil. Hakkını yedirmeyin. Otla bokla uğraşın çalışın yorulun Erol ölmez yesin. Sesinizi yükseltin. Çekinmeyin. Ne gelirse bu suskun halinizden geliyor. Adam para vermiyor. Neden 30 ton olana kadar süt veriyorsunuz

Yanıtla . 2Beğen . 2Beğenme 18 Aralık 19:14
32

Kandıra - Kandıraya gerçek kandıra lı olan ömrünü hep orada geçirmiş düzgün namuslu bir insan olan Semih SARIÇAY Başkan olmalı bırakın bu ak parti adaylarının peşinden koşmayı dışardan gelen kandıra doğumlu olması haricinde hiçbir vasfı olmayan insanları başkan seçmeyi

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 16 Aralık 10:50
31

Kandirilma Ali̇ - Bu olay inşallah aklınızı başına getirirde bir daha din tüccarlarına elinizi kaptırmaz oy vermezsiniz. Bir daha da oy verirseniz işte o zaman da kellenizi kurtaramazsınız. Ülke parsel parsel satılıyor. Kapışılıyor .Görmedik Duymadık demeyin.AKILLI OLUN.

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 16 Aralık 10:12
29

Kandıralı - her seçim zamanı kandıralı olmayan adaylar yerel basında ki arkadaşlarını kullanıyor sırf kandıra ya aday olabilmek için adnan turan kandıralı değil aday olmak için herkesden çok kandıralı oldu 5 senede kandıra ve kandıralılar için ne yaptı koca bir hiç kandıra esnafına bir kuruş kazandırmış mı yok belediye memurlarının hepsi ek iş yapıyor kimi emlakçı kimi iş takipçisi ve benzeri hakkında bu kadar dedikodu vukaat olan biri ile başkan adaylığı devam eder derse ak parti burda belediye yi kaybeder

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 15 Aralık 16:38
27

Bu Toprakların İnsanı - Erol başkanı çok uzun yıllardır tanırım partiyle hiçbir işim olmaz. O koparatifin kurulma sürecinide iyi bilirim başkanlık sürecinide iyi bilirim. Bu yazıyı yazarken Erol kaç yılında koparatifte başkanlık yapmış hangi yıl bırakmış bi baksaydınız. Adam 2017 de koparatifi bıraktı burdaki zatı muhteremlerin o dönemden alacağı varmı veya o dönemde süt vermişlermi insan bir araştırır. Böyle birşeyin olmadığını ben biliyorum. Koparatifin şu anda borcu vardır ama bunu karşılayacak malıda vardır. Şu an süt toplama işi bırakılmıştır.

Bu yazıyı kaleme alan şahıs kimin kalemşörlüğünü yapıyorsa yarın gün yüzüne çıktığında o kalemini!! tuttuğu kişiler acaba ben adamım diye kandırada nasıl gezecekler.

Erol başkanın bir göreve geldiğindeki mal varlığına bakın bide şimdikine bakın o zaman kendinemi çalışıyo yoksa olanı satıp kendini adadığı yeremi harcamış anlarsınız.

Hak var vebal var kimsenin vebaline girmeyin misliyle sizden de çıkar.

Son olarak yapılan bu açıklamanın zamanlamasına bakıldığı zaman bile art niyet olduğu aşikardır. Gerekli belgeler karşınıza konduğunda ve itibar davaları açıldığında ne yapacaksınız çok merak ediyorum.

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 15 Aralık 12:41
33

Seyi̇d Can - @Bu Toprakların İnsanı 27 nolu yoruma cevabı: İSMİNİ GİZLEME BU KADAR HERŞEYİ BİLİYORSAN EĞER

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 18 Aralık 00:45
26

İzleyen Kandıralı - Resimdekilere bakıyorum çoğu koperatiflere verdiği süte su katmış veya sütun yağından sutci (cigce) yapıp satmis , kooperatife zamanında bizim sütümüzü al diye yalvarmış kişiler ..! Ama Erol Ölmez devretmiş uzerine iki yönetim gelip gitmiş , iki dönem ilçe başkanlığı yapmış kimsede ses yok , bugun kandiraya adayım deyince akp içindeki simsarlar adama itibar suikasti yaparak adamın uzerini çizdirmeye karalamaya çalışıyorlar ..! Onun icin bir Kandıralı olarak şunu söylüyorum ; bizim memleketin unundan ekmek olmaz . Bizden birisi azıcık sivrilip basını az yukarıya kaldırsa haberdeki gibi seytan taslatir gibi kendi adamımızı taslatiyorlar . Umarım bu ısın icinde Yakup simsarı yoktur . Dun kunduracı dükkanında çakma ayakkabı satarak ticaret yaparken Erol baskan sırtında yem çuvalı ile müstahsiline yem veriyordu . emekler zayi edilirse yazık olur

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 15 Aralık 12:30
34

Yeter - @İzleyen Kandıralı 26 nolu yoruma cevabı: SAVUNDUĞUN ADAMA BAK BİR DAHA KONUŞ BİLİYORUZ KİMİN NE OLDUĞUNU YAKUP EROL İKİSİDE ROLCÜ ARTIK YETER BUNLARDAN BU İNSANLARIN ÇEKTİĞİ

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 18 Aralık 00:48
25

Çarşı Komşu - Tarım ilacı dükkanı açtı iflas.

Ödeme merkezi açtı iflas.

Süt kooperatifi iflas.

Ama köyde ev baştan başa yapıldı.

İzmitten evler alındı..

Evlada derince de düğünde yapıldı...

Nerden geliyor bu değirmenin suyu?

Kazanç ile gider de ters orantı olduğunu düşünüyorum...

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 15 Aralık 09:05
40

Kırk Bir - @Çarşı Komşu 25 nolu yoruma cevabı: Erol Başkanın derincedeki evi 15 seneye yakın nerdeyse,muhtemelen düğüne sende katilmissndr ve sana bunlari yazdiranlarda katılmıştır,nerden bilsinler gölgede kalacaklarını

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 21 Ocak 02:16
38

Kırk Bir - @Çarşı Komşu 25 nolu yoruma cevabı: Bırak kara çalmayı,ben senelerdir tanırım kendisini partilide değilim,iş arkadaşıyim, düzgün insandır

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 21 Ocak 01:43
35

Uyanik - @Çarşı Komşu 25 nolu yoruma cevabı: DEVLET UYUMAZ

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 18 Aralık 00:49
28

Bu Toprakların İnsanı - @Çarşı Komşu 25 nolu yoruma cevabı: Adamın ticareti doğru veya yanlış gider de....

sen adamın köydeki evi ne zaman yaptığını biliyormusun. Derincedeki evinin ne zaman yapıldığını biliyormusın. Kendisinin veya ailesinden birinin direk veya dolaylı yoldan izmitte alınmış bir evi olduğuna dair elinde bir belge varmı koparatife ne zaman başkanlık yapmış döneminde ne kadar borçla almış nasıl bırakmış biliyo musun. Önce bunlara bi bakın. Adamın siyasete başladığındaki mal varlığı ile şimdikine bakın belgelendirin sonra çıkın ortaya konuşun. Herkezin yanlışları vardır ama sana göre bana göre olmaz. Kimsenin vebaline girmeyin. Yarın tuttuklarınız elinizde kalır

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 15 Aralık 12:59
24

Kandıralı - Ak Parti il başkanlığını bu adı geçen ile alakalı işe soktuğu kişilerden ciddi miktarda kazanç elde ettiği konuşuluyor.

Bu kişi ve a adayı olan kişiler bir aynaya bakıp gerçekten başkan olacaklarına kendileri inanıyormu acaba gerçekten büyük merak içindeyim..

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 15 Aralık 09:02
22

Vatandaş - Bu haberde bi gariplik var sanırım. O açıklama yapılan kahvehanede başkan Adnan Turan haftanın 2_3 günü maç izlerdi. Acaba kimse başkana sormadımiki şimdi gündem oluyor.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 15 Aralık 00:14
21

Haydar - Erol ölmez hakkında söylenenlerin doğruluğu kesin önceki yerel seçimlerin arefesinde bizzat alakadar olduğum konular arasında idi. Ancak bu konuya Adnan başkanın dahil edilmesi yanlış, onun konuyla uzak yakın ilgisi yoktur.Muhtarlar ne işe yarıyorlar bu köylerde, belediye başkanı parti adına orada muhtarlar ise devlet adına oradalar, seçim zamanı muhtar seçerken vatandaşlar bunuda göz önünde bulundursunlar, hangi muhtar bu konuda tek kelime etmiş etmemiş.

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 14 Aralık 22:48
18

Asi Körfez - Şimdi konuşuyorlar evet çok haklılar konuyu Kaymakam bey İl başkanı Başkan her yere taşıdık bu konuyu 3-4 yıldır bir arpa boyu yol alamadık Bir tarihte rahmetli Güngör Aslan kaleme almıştı yine çözemedik Erol beyi çok uyardık bazı köylere gelmiyor gelemiyordu yüzü yoktu Sn. editör sayı çok fazla çok köy sakini bu konuda madur arkadaşlar hayvancılığı bıraktı kimse Kral çıplak ı oynamasın konuşanlardan Fahri ALTAY iktidar partisinin köy temsilcisi bu sıfatını kendi alacakları için kullanmıştır Erol bey bu işlerle ilgili araştırılmalı koop Banka hesaplarını kendisi yönetiyor koop un muhesebe işlerine bakan da oğlu dur yanlış bilmiyorsam EROL OLMEZ sen milletin yetkisini kendin için kullandın köy halkını madur ettin inşallah akıllanırsın senden aday maday olmaz bu benim düşüncem başkaların fikrine saygı duyarım Fahri ALTAY HAYATIUN BOYUNCA İLK DEFA DOĞRUYU SÖYLEMİSSİN HANİ BOZUK SAATİN GÜNDE İKİ DEFA DOĞRU ZAMANI GÖSTERDİĞİ GİBİ SAYGILARIMLA

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 14 Aralık 20:01
17

Çalışan… - Erol başkanı iyi tanırım ve nasıl yönettiğinde kimse burda bedavadan bilip bilmeden isim karalamasın Erol başkan borçlu devraldığı zaman o borçları kim ödedi kim ayakta tuttu kooperatifi bunları bilen yok neymiş efendim derinceye ev yapmış kooparetifi devralmadan önce adam zaten evde oturuyordu neyin siyaseti bu içinizden birini niye karalıyorsunuz bu paralar nereye gitti biliyor musunuz bu röportajı yapan vatandaşlar verir 1000 liralık süt ama fabrika 1000 tl vermez neden yağını almış 500 ü kesti -500 olarak kasaya geldi ve bunun gibi kaçtane vatandaş var süte su katan mı dersiniz antibiyotik süt veren mi dersiniz noldu bu sütler çöp oldu ve bu sütün parası süt fabtikaya gitti de mi parası gelecek kim verdi başkan cepten verdi bunları söyleyen yok (adamda süt yok ver yemi ver unu e parası seneye süt olacak o zaman kesersiniz e bu adam sizi böyle idare etti cebinden verdi bunları hiç söyleyen yok ) bütün bunları bu röportaj yapan vatandaşlar iyi bilir çıkmışlar paramızı alamadık bu hale getiren sizlersiniz neyin muhabbetini yapıyorsunuz parasını günü gününe alan vatandaşlar hiç konuşmuyor ama neden hile yapmadılar çünkü sizin gibi sizi seçerek toplayan dolduran arkadaş yalanlarla iftiralarla olmaz yani bu millet yemez bunu iftira atmayın destek verinki utanın hizmet görün doğru sizin siyasetiniz farklı siz destek vermesenizde olur

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 14 Aralık 19:43
16

Turgutdayı - Önce kooperatif başkanına sonra belediye başkanına sonra il başkanına yetmemiş cumhur ittfakına ordan da Reisin ekonomik politikalarına kadar uzanmışlar

Sevim koooş birilerine yanık kremi lazım 28 mayıs'ı atlatamamışlar az sabredin 31 Mart'ta yine lazım olucak ?

Yanıtla . 1Beğen . 3Beğenme 14 Aralık 19:03
15

Nevzat0141 - 6 yıldır alacağınız varda şimdi mi geldi aklınıza tamamen komedi, bu tarz ısmarlama belgesi ve dayanağı olmayan iftiradan öteye geçemeyecek ithamlar ancak kendilerini küçük düşürür.

Erol başkan Kandıra'nın öz evladıdır, Kandıra'ya hizmet için herşeyi yapmıştır.

Yanıtla . 6Beğen . 1Beğenme 14 Aralık 18:59
14

Sepetçi Li - Erol Başkan adamdır, borcu harcı varsa da öder. Bunlar piyon ve birilerinin adamı. Siz şeytanları taşlayın. Gayet düz ve temiz adam Erol Başkan. Yolu açık olsun.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 14 Aralık 18:54
37

Yunus - @Sepetçi Li 14 nolu yoruma cevabı: FIKRA KOMİKMİŞ

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 20 Aralık 00:30
12

Kandıralı - Yakup Karaaslan kokuyor bu. Dün dükkan batırıp belediyeye işe girenler operasyon yapıyor. Kime Kandıralılara. Gecin bunları

Yanıtla . 8Beğen . 1Beğenme 14 Aralık 18:01
11

Kandirali - Erol baskan iki dönemdir ilçe başkanı . Dun adayım dedi bugun yapılan habere bak ..! Biz manavlarda birisi azıcık yukarı kaldırsa kafasını hemen bize taslatiyorlar adami ..!

Yanıtla . 7Beğen . 5Beğenme 14 Aralık 17:30
23

Cesur - @Kandirali 11 nolu yoruma cevabı: NE ALAKA BENİMDE ALACAK PARAM VAR VERMEDİ HEPSİ HAKLİ DOGRU DİYORLAR

Yanıtla . 1Beğen . 3Beğenme 15 Aralık 03:04
20

Haydar - @Kandirali 11 nolu yoruma cevabı: Şimdi bunların ortaya çıkarılması yaptıkları yapacaklarının küçük bir örneğidir dikkat edin demekten başka birşey değildir Küçük bir koop.de başkan iken halkı bu duruma düşüren belediye başkanı olunca var siz düşünün isterseniz.Kaldiki kimseninde bu haklı konuşmaları yanlış deme hadleri yok.

Yanıtla . 0Beğen . 2Beğenme 14 Aralık 22:07
10

Kandıralı - Bunların kimisinin kooparitife borçları var kimi hiç süt vermedi borçlarını ödememek için karalama yapıyorlar dürüstlük ten bahsedip kendilerini aklamaya çalışıyor

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 14 Aralık 16:09
09

Golbasi - Komplo var diyenler buyurun gelin golbasina ocaklara bide siz dinleyin tabi cesareti olan yada erol gelsin size borcum yok desin

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 14 Aralık 15:59
06

Çalışan - Erol başkan 2017 yılında kooperatif yönetimini bırakmış birisi ve o dönemde kooperatifin borçu yok 2022 yılında kooperatifin borçu yok üç tane genel kurul yapılmış ibra edilmiş bugün Erol başkan aday adayı diye böyle bir algı yapılıyor inanıyorum ki inceleyip bakılsa bu konuşan amcaların kooperatiften alacağı da yoktur. Adnan Başkan’ın kooperatifle hiç alakası yok tamamen Adnan başkan ve Erol başkanı karalayıp farklı yerlerden nemalanmak isteyenlerin projesi gibi görünüyor.

Yanıtla . 9Beğen . 5Beğenme 14 Aralık 14:11
07

Golbasi - @Çalışan 06 nolu yoruma cevabı: Gel Gölbaşı kahvesine Bi sor her kimsen

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 14 Aralık 15:50
05

Çalışkan - Erol başkan 2017 yılında kooperatif yönetimini bırakmış birisi ve o dönemde kooperatifin borçu yok 2022 yılında kooperatifin borçu yok üç tane genel kurul yapılmış ibra edilmiş bugün Erol başkan aday adayı diye böyle bir algı yapılıyor inanıyorum ki inceleyip bakılsa bu konuşan amcaların kooperatiften alacağı da yoktur. Adnan Başkan’ın kooperatifle hiç alakası yok tamamen Adnan başkan ve Erol başkanı karalayıp farklı yerlerden nemalanmak isteyenlerin projesi gibi görünüyor.

Yanıtla . 7Beğen . 7Beğenme 14 Aralık 13:27
04

James Kont. - Müsaade edin, adam belediye başkanı olsun. Belediyenin parası ile size olan borçlarını öder. Çalmak, pardon hizmet bunların işi!!!

Yanıtla . 12Beğen . 6Beğenme 14 Aralık 13:14
03

Ernesto'dan - "Çanlar kimin için çalıyor?"

Valla ben demiyorum, Ernesto diyor!

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 14 Aralık 12:46
02

Ayak Oyunları - Siyaseti bu kadar ayağa düşürmek kişisel hirslar uğruna ayak oyunlarına başvurmak küçük insanların işi siyaset yapılacaksa mertçe yapılmalı...

Yazıya bakıldığında haberij organize şekilde yapıldığı alelade bir haber olmadığı aşikar tabi zamalamada manidar

Hatta şuda söylenebilir kimin yada kimlerin fikri zikri ile de yapıldığında işaret ediyor haber çok yazık

Neyse gelelim haberde bahsedilenlere erol beyi yakinen tanırım daha önce de bahsedilen kooperatifte nasıl mücadele ettiğini çok iyi bilirim.

Ama sunuda bilirimki art niyetli insanlar tarafından yipratilmaya çalışılıyor bu bariz belli. Bir kaç kişinin olumsuz yorumlarına bakarak umarım yargıya varılmaz.

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 14 Aralık 12:40
39

Kırk Bir - @Ayak Oyunları 02 nolu yoruma cevabı: Size bunları yalan yanlış yazdiranlar Erol Başkanın yanindqn ayrilmiyolardi,baktılar kimisinin mevcut başkanlığı gidecek kimisinin adı gecmiyo,çamur at izi kalsn,az kaldı bekleyin

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 21 Ocak 01:54
30

Kandıralı - @Ayak Oyunları 02 nolu yoruma cevabı: gölbaşına adnan turan gelir tekrar haber yaptırırsınız sonra

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 15 Aralık 16:40
19

Haydar - @Ayak Oyunları 02 nolu yoruma cevabı: Madem ölmezi bu kadar yakından tanıyorsun sor bakalım ona önceki yerel seçimlerin yapılacağı hafta gece gündüz süt parası alacağı olanlara nasıl yalvarmış, o zaman parasını kurtaranlar sütü başka yere vermeye başladılar. İstersen yazışmalarımızı da atayım. Ayrıca bunun şimdi dile getirilmesi partinin zararına değil bu adamın aday olması durumunda kazanamama kazanırsa da belediyede nasıl işler yapacagının ispatıdır.Kücük bir kooperatifte nasıl nemalanan birinin belediye baskaniyken neler yapabileceğini aklına sor bakalım. Biz diyoruz ki bunlar doğru sen yalan diyorsan buyur doğrusunu sen anlat bakalım. Millete iftira atıyorsunuz manasında yazmak kimsenin haddine değil.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 14 Aralık 22:03
08

Golbasi - @Ayak Oyunları 02 nolu yoruma cevabı: Çok güzel yakından biliyorsanız gel golbasina

Yanıtla . 0Beğen . 2Beğenme 14 Aralık 15:56
01

Korkuyorum. - Partiyi sandığa gömün. Bu kişileri sizin onunuze kim çıkardı? Gücü kimden aldilarsa muhatabıniz odur. Gelecek nesillere örnek olun. Kaldiki menfaat değil hakkınızı istiyirsunuz. Gün sandıkta hesaplaşma zamanı. Bu saatten sonra zaten emeğimizi ödemezler odeseleede yanlışi onaylamayın. Başarılar

Yanıtla . 9Beğen . 6Beğenme 14 Aralık 12:06
41

Sırrı - @Korkuyorum. 01 nolu yoruma cevabı: Erol Başkan kimsenin hakkını gasbetmeyi istemeyen dürüst bir insan.tüm kalbimle sestekliyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Ocak 03:34