Musa Nizam: Erzurum’dan alnımızın akı ile döneceğiz

Kocaelispor’da takım kaptanı Musa Nizam, Erzurum’da zorlu bir maça çıkacaklarını ve doğudan istediği skoru alarak döneceklerine inandığını belirtti.

GEÇTİĞİNİ DÜŞÜNMÜŞTÜM

Sözlerine hastalığındaki son durumu ile ilgili başlayan Musa Nizam şu şekilde konuştu: 1 hafta-10 gündür hastalığım vardı. Geçtiğini düşünmüştüm. Manisa maçının sonlarına doğru kendimi kötü hissettim ve oyundan çıkmak zorunda kaldım. Çok şükür şu an iyiyim. Sezonun finalleri geldi ve kendime bundan sonra daha da dikkat etmem lazım. Sağlık ekibimizle birlikte titiz bir şekilde hareket ediyoruz.

ERKEN HAVAYA GİRMEMEK LAZIM

Sezon başından beri diyorum. Bu ligde her maç çok zor. Herkes herkese üstünlük sağlayabiliyor. 1. Lig’de erken havaya girmemek lazım. Bunun için zamanımız da rahatlığımız da yok. Ligin iyi takımlarından birisi olan Manisa Futbol Kulübü ile zor bir maç yaptık. Hocamız geldiğinden beri 3 haftadır maçlara iyi konsantre oluyoruz. Oyun anlayışımız değişti, takıma yeni bir hava geldi. Bunu sizler de görüyorsunuzdur. Tüm bunlar ve tabii ki taraftarımızın müthiş desteği ile beraber Manisa maçını kazanmasını bildik. Moral açısından da önemli bir galibiyetti. Erzurumspor karşısında da bu moral ve motivasyonla sahaya çıkacağımızı ve istediğimizi alarak alnımızın akı ile Erzurum’dan döneceğimize inanıyorum.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/10071374/musa-nizam-erzurumdan-alnimizin-aki-ile-donecegiz