Avrupa Günü Bisiklet Etkinliği düzenleniyor

Kocaeli Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi, Avrupa Günü etkinlikleri kapsamında 15 Mayıs Pazar günü ‘Bisiklet Etkinliği’ düzenliyor. Kocaeli Sanayi Odası’ndan başlayıp Seka Kamp Alanı’na kadar pedal çevirecek olan katılımcıların etkinlik öncesi kayıt yaptırması gerekmektedir

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) bünyesinde faaliyet gösteren Kocaeli AB Bilgi Merkezi, Avrupa Günü çerçevesinde, ‘Avrupa Günü Bisiklet Etkinliği’ düzenliyor. 15 Mayıs 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek olan etkinlik hafta sonunu farklı bir aktivite yaparak geçirmek isteyenleri bekliyor. 

KSO ÖNÜNDE TOPLANMA

Program saat 08.00’de Kocaeli Fuarı içerisindeki Kocaeli Sanayi Odası Hizmet Binası önünde toplanılmasıyla başlayacak. Ardından saat 09.00’da bisiklet sürüşü gerçekleşecek. Seka Kamp Tesisleri’ne kadar pedal çevirecek olan katılımcılar, burada mola verdikten sonra otobüslerle etkinliğin başlangıç noktası olan Kocaeli Sanayi Odası’na dönüş sağlayacak.

UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Program süresince uyulması gereken kuralları paylaşan AB Bilgi Merkezi yetkilileri; etkinliğin bir yarış olmadığının altını çizerken, geçişin tek yönlü olduğunu, varış noktasından araçlarla başlangıç noktasına transferin sağlanacağını vurguladı. Güzergah boyunca durmak, fotoğraf çekmek ve tek elle bisiklet kullanmak ve gruptan ayılmasının yasak olduğu bisiklet sürüşü esnasında olası bir bisiklet arızasında etkinliğe devam edemeyecek olan katılımcılara da görevliler destek olacak.

Etkinliğe katılım için kayıt olunması gerekmektedir. Bu kapsamda https://kosano.org.tr/avrupa-gunu-bisiklet-etkinligi/ adresini tıklayarak kayıt yapılması mümkün.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/10211492/avrupa-gunu-bisiklet-etkinligi-duzenleniyor