Akyol: Kocaelispor alt yapısı emin ellerde

Kocaelispor’da alt yapıdan sorumlu yöneticilerden Zeynel Abidin Akyol, alt yapıda işlerin yolunda ilerlediğini belirtti ve torpile kesinlikle izin verilmediğini ifade ederek “Kocaelispor alt yapısında hak eden oynar” dedi.

CESARETİ VERDİK

Akyol, tüm antrenörlere kimsenin etkisinde kalmamaları gerektiğini ifade ettiklerini belirtti ve şu şekilde konuştu: Alt yapımızda öncelikle futbol okulumuzu dizayn ettik, bu konuda ilimizin iki güzide antrenörünü ve eğitimcisini okulumuzun başına getirdik. Akademi takımlarımız ile de iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Yarışmacı gruplarımız zaten hazırdı, üzerine kattık. Zeki ve Ramiz hocalarımızla alt yapıdaki tüm hocalarımıza şu cesareti verdik. Kimsenin etkisinde kalmayın, kim gelirse gelsin, burada kesinlikle torpil istemiyoruz” dedik.

EN İYİSİNİ ALMAK ZORUNDAYIZ

Ali’nin çocuğu, Veli’nin çocuğu demeden, herkesi deneyerek, hak edeni Kocaelispor’a kazandırmayı amaç edindik. Şu da var… Hak edenin de vebali var sonuçta. Araştırmadan, izlemeden alt yapıya tek bir futbolcu kazandırmıyoruz. Gruplarda sayılar zaman zaman fazla oluyor, herkesi bünyede tutamıyoruz. Dolayısı ile en iyisini almak zorundayız. Evet, kırgınlıklar olabilir ancak böyle davranmak mecburiyetindeyiz. Şunu herkesin bilmesini istiyorum. Kocaelispor alt yapısı emin ellerde.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/10388937/akyol-kocaelispor-alt-yapisi-emin-ellerde