8. Olgunlar Turnuvası'ndan muhteşem açılış

Yavuzspor futbol okulu sporcuları maç yaptı

Kocaeli'nin en popüler turnuvası Kocaeli Olgunlar Futbol Turnuvası'nın 8’ncisi Şehit Hakan Işık Tesisleri'nde düzenlenen renkli organizasyon ile başladı. Son derece güzel görüntülere sahne olan açılışa çok sayıda sporsever akın etti. Turnuvada ilk olarak Yavuzspor Futbol Okulu sporcuları kendi arasında maç yaptı. Zevkli geçen maçta iki takımdaki genç oyuncular bir birinden güzel gollere imza attı.

 

Kwon Lee teşekkür etti

Bu maçın ardından turnuvanın açılış maçına geçildi. İlimizde 1.5 yıl önce kurulmasına karşın potansiyeli ve iş hacmi ile dikkat çeken ve otomotiv sektörüne hizmet veren kurumlardan Hwaseung ile Kocaeli Emniyet Müdürlüğü arasındaki açılış maçında centilmenlik hakimdi. Bu maçı Kocaeli Emniyet Müdürlüğü kazandı ve turnuvaya 3 puanla başladı. Hwaseung Genel Müdürü Kwon Lee yaptığı açıklamada bu tür organizasyonların birlik ve beraberliği pekiştirdiğini ifade etti ve turnuvada emeğin geçenlere teşekkür etti.

 

Özkan davet etti

Turnuva Komite Sorumlusu Erdinç Özkan yaptığı konuşmada "24 takımlı turnuvamızı başlatmış bulunuyoruz. Yoğun bir emek ve çalışma sonrasında şükürler olsun ki renkli bir açılış gerçekleştirdik. 8. Olgunlar Futbol Turnuvası 29 Ekim'deki final maçı ile sona erecek. Tüm takımlarımıza başarılar diliyor ve halkımızı Derince 60 Evler'deki Şehit Hakan Işık Tesisleri'ne bekliyorum" dedi.

 

Belediyeler derbisini Kartepe kazandı

Turnuvanın açılış maçını arkadaşımız Erdem Övüç anlatırken, gazetemiz Spor Müdürü Hakan Yağcıoğlu ve Yazı İşleri Müdürü Mesut Akbulut da turnuvanın ilk gününü renklendirdi. Günün diğer maçlarında ise Kartepe Belediyesi, Derince Belediyesi'ni 7-3, Hüner Teknik ise Neşe Mobilya takımını 9-3 mağlup ederek, 8. Olgunlar Futbol Turnuvası'na galibiyetle başladı.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1303130/8-olgunlar-turnuvasindan-muhtesem-acilis