Başkan Üzülmez, Sarımeşeli gençlerle projelerini paylaştı

Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Uğur Karbuz ve yeni yönetiminin Haziran ayında yapılacak seçimler öncesi çalışmaları kapsamında mahalle yönetimi gençlik toplantılarında Sarımeşeli gençlerle Başkan Üzülmez’i buluşturdu. Sarımeşeli gençlerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yanı sıra, Mahalle Muhtarı Ahmet Şafak, Ak Parti Kartepe İlçe yöneticileri ve mahalle yönetimi de hazır bulundu.

 

Mahalle toplantılarında kendilerini yalnız bırakmayan gençlere katılımlarından dolayı teşekkür eden Gençlik Kolları Başkanı Karbuz, “Sarımeşe’de oluşan güzel atmosferde katkı veren herkese teşekkür ederim” dedi. Bugünün dünyasında memleket meselesine duyarlı olan gençleri tebrik eden Başkan Üzülmez, “Yeni oy kullanacak, eski Türkiye’yi bilmeyen gençlerimizden ülkemizin son 10 yıldır günlük gülistanlık gibi görenler var. Geçmişte gaz yağı almak için insanlar kuyrukta idi. Şimdi Türkiye’nin durumu çok daha iyi, doğalgazlarla kaloriferlerle ısınan bir ülke durumunda. Öyle bir ülkeden böyle bir ülkeye gelmemizdeki gelişimi gösteren Ak Parti iktidarıdır. Sizin gibi gençlerin bu duyarlılığı göstermesi bizi gururlandırıyor” dedi.

 

Kartepe’yi gerçek kimliğine ulaştırmak için göreve geldikleri 11 aylık süreçte gerçekleştirdikleri hizmetler ve uyguladıkları tasarruf tedbirleri ile kasalarının da bereketlendiğini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, projeleri hakkında gençleri de bilgilendirdi. Alt yapı sıkıntısı olmayan yerlerle ilgili sorunların çözüme kavuşturulacağını kaydeden Başkan Üzülmez, gençlere yönelik kapalı spor salonu ve yüzme havuzu başta olmak üzere çocuklara bisiklet hediye edeceklerinin müjdesini verdi. Bisiklet yolları ve akıllı bisiklet istasyonları yanında Kartepe Belediyespor’un Süper Lig yolunda elde ettiği şampiyonlukla sportif başarıların da sürdüğünü gençlerle paylaştı.

 

Kültür merkezi talepleri ile ilgili 5 yıllık süreçte program yaptıklarını ifade eden Başkan Üzülmez, Sarımeşe’deki Hergeleci İbrahim Er Meydanı’nın işlevini artırmak adına kır düğünleri için açacaklarını ifade etti. Sağlık alanındaki yatırımlar kapsamında Kartepe’ye Ünibel getireceklerini ve acil müdahale gerektirmeyen küçük çaplı müdahaleler için 2 farklı noktada sağlık merkezi kurmak için yer arayışında sona gelindiğini açıkladı.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1303952/baskan-uzulmez-sarimeseli-genclerle-projelerini-paylasti