CHP’de yeni başkan Küçükkaya

10 kişilik yönetim kurulunun ortak adayı olan Küçükkaya, örgüt olarak partiye değer kattıklarını söyledi.

 

Selman Yıldırım’ın istifasının ardından başlayan yeni başkan arayışları tamamlandı. Önceki akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında ilçenin yeni başkanı belirlendi. Toplantıda konuşan Gökhan Ercan, “İl başkanlığının talimatı ile içimizden birini aday gösterdik. Mehmet Ümit Küçükkaya tek aday olarak başkanlık seçimine katıldı” ifadelerini kullandı.

 

DEĞER KATIYORUZ

Yeni başkan seçilen Mehmet Ümit Küçükkaya, gösterilen ilgi için teşekkür ederek, “Selman Yıldırım’a hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Örgütümüzden aldığımız görevi layıkıyla yerine getireceğim. Bazı insanların varlıkları siyasete değer katarken bazı insanların yokluğu daha iyidir. Biz ilçe örgütünün her üyesiyle değer kattığımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

 

CHP’DE YETİŞMEK

CHP’de siyaset yapmanın çok zor olduğunu belirten Küçükkaya, “Fakat CHP’de yetişen her genç aldığı iyi eğitim nedeniyle her an göreve hazırdır. CHP olarak iktidar için değil, ülkenin geleceği için çalışma yapmak zorundayız. Cumhuriyetimiz için bir şeyler yapmak zorundayız. Bunu yaparsak kimsenin kimseyi sevmeme gibi bir durum olamaz” dedi.  Berfu SOYSAL

- Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1310848/chpde-yeni-baskan-kucukkaya