Ramada Plaza İzmit, “Holiday Check 2014 Kalite Sertifikası” aldı

Holiday Check web portalı, tüm otellerin müşterileri tarafından beğenildiği ve aldığı tık sayısına göre otellerin tercih edilirliğini ölçen bir web portalıdır.  Holiday Check Portalı, Booking ve Expedia gibi online rezervasyon yapılan ve bilinirliği yüksek olan siteler tarafından kontrol edilmektedir.


RAMADA TAÇLANDIRILDI

Turizm sektöründe oteller tarafından da takip edilen ve kabul gören bir site olan Holiday Check Ramada Plaza İzmit ‘e 6 üzerinden 5.2 puan vererek, Ramada Plaza İzmit’e  “memnuniyetin en üst seviyede olduğu otel” unvanına layık görerek Ramada Plaza İzmit’i taçlandırdı.


KONUKLARA TEŞEKKÜR

Misafir memnuniyetini yansıtan böyle bir sertifikayı almaktan dolayı gururlu olduklarını söyleyen Ramada Plaza İzmit Genel Müdürü Cengiz Caner, ödüle ilişkin şunları söyledi: “Ramada Plaza İzmit ailesi olarak misafirlerimizin verdiği yüksek puanlar sonucunda, Holiday Check 2014 Kalite Sertifikası’nı kazanmaktan mutluluk duyuyoruz. 6 üzerinden 5.2 puan vererek bizi destekleyen ve sunduğumuz hizmete değer veren tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum. Hizmet kalitemizi aynı standartlarda koruyarak misafirlerimize seçkin bir hizmet vermeye devam etmek için ben ve ekibim elimizden geleni yapıyor olacağız.”

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1312000/ramada-plaza-izmit-holiday-check-2014-kalite-sertifikasi-aldi