Kaymakam Ateşoğlu’na veda yemeği

Altınkemer Tesisleri'nde düzenlenen veda yemeğine Kaymakam Celil Ateşoğlu ve Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yanı sıra, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Tezcan Kızılelma, Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Albay Osman Özyazıcı, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu,  İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, MHP İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy, belediye meclis üyeleri, daire ve okul müdürleri, oda, kooperatif ve dernek başkanları ve Kaymakamlık personeli katıldı.

Veda yemeğinde konuşma yapan Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel’de kaymakamlık ile belediyenin uyumlu çalışmasının en güzel örneğini sergilediklerini belirterek “Kaymakamımız Ateşoğlu görev süresince kapısını herkese açık tutarak, tavrı, fedakar çalışmaları ve hoşgörüsüyle ilçemize önemli hizmetler yapmıştır. İnanıyorum ki yeni görev yerinde de aynı çalışmalarla önemli hizmetlere imza atacaktır. Kendisine ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Celil Ateşoğlu ise devlet görevinin en uzun süresini Karamürsel’de yaşadığını belirterek “6 yıldır bu ilçede görev yapıyorum.  Birlik, kardeşlik duygularıyla birbirlerine bağlı olan insanların yaşadığı bir ilçede görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Hepinizin hakkını helal etmesini ve İzmir’in Ödemiş ilçesinde de bir kapınızın olduğunu bilmenizi istiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Kaymakam Celil Ateşoğlu'na teşekkür plaket ve hediyesini takdim etti. Ardından Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu’na hediye takdiminde bulundu. Kaymakamlık personeli, oda ve dernek başkanları ile gazete temsilcileri de Kaymakam Ateşoğlu’na hediye takdiminde bulundu.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1315020/kaymakam-atesogluna-veda-yemegi