Çeker: Çalışanlar, kurumu sahiplenmeli

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcısı Arif Ovalı, Kandıra Devlet Hastanesi İş Yeri Baş Temsilcisi Murat Altun ve Hasan Koçyiğit ile birlikte  Ağrı Taşlıçay İlçe Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevi yapmakta iken M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’nde Başhekim olarak göreve başlayan Hastane Yöneticisi Ahmet Bilal Genç’i makamında ziyaret etti.

 

‘GENÇ VE İDEALİST’

Ziyaret için A. Bilal Genç, Başkan Çeker ve heyetine teşekkür etti. Ziyaret sonrası açıklamada buluna Ömer Çeker, “Uzmanlık eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlamış, bölgeyi ve bölge halkını tanıyan genç ve idealist bir şahsiyetin Kandıra Devlet Hastanesinde Yönetici olarak göreve başlamasını olumlu karşılamaktayız” dedi.


‘KALİTEYİ YÜKSELTECEKTİR’

Açıklamalarını sürdüren Çeker, “Kurumda servisler arasında personellerin yer değişikliğinde öncelikle gönüllük esasına uyulması, bu olmadığı takdirde hizmet puanı çerçevesinde yer değişikliği yapılmasında sayısız faydaları olacağı gibi çalışanların kurumu sahiplenerek çalışması hizmet kalitesinin yükselmesini sağlayacaktır”  şeklinde konuştu.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1318506/ceker-calisanlar-kurumu-sahiplenmeli