Baran’a veda ziyaretleri

İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcılıkları ve Kaymakamlık atamaları kararnamesiyle, Adana Vali Yardımcılığı görevine atanan Kocaeli Vali Yardımcısı Şükrü Çakır ve Trabzon Merkez ilçesi Ortahisar Kaymakamlığına atanan Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a veda ziyaretinde bulundu.

 

Şirinoğlu, Körfez Belediyesi Birim Müdürlerini de Unutmadı

İlçemizde 5 yıldır başarılı bir süreç geçiren, Körfez halkının gönlünte taht kuran Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu Trabzon Merkez ilçesi Ortahisar Kaymakamlığına atandı. İlçemizden ayrılacak olan Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu veda ziyaretlerine başladı. Atama sebebi ile Mahmut Şirinoğlu Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a ve Belediye Birim müdürlerine veda ziyareti gerçekleştirdi.

 

Şirinoğlu,” Böylesine samimi ve güzel bir ilçede görev yaptığım için çok mutluyum”

Birim müdürleri ile teker teker vedalaşıp helallik isteyen Şirinoğlu şöyle konuştu, “Bugüne kadar birlik ve beraberlik içerisinde başarılı hizmetler gerçekleştirdik. Böylesine samimi ve güzel bir ilçede görev yaptığım için çok mutluyum. Görevde bulunduğum zaman zarfında burada kaldığım süre benim için çok kıymetli. Bu süre içerisinde çok iyi dostluklar ve arkadaşlıklar kurduk. Başta Körfez Belediyesi olmak üzere ilçemizde her zaman sivil toplum kuruluşlarından vatandaşlarımıza kadar herkes ile çok iyi diyaloglar kurarak, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bundan da çok mutlu olduk. Bu süre içerisinde bana destek olan bütün kamu kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür ediyorum. Bugün belediye başkanımıza veda ederken, kendisine hizmetlerinde ve çalışmalarında ayrıca teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum’ dedi.

 

Başkan Baran, “ Körfez Halkı Adına Kaymakamımıza Teşekkür Ediyorum”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran yaptığı konuşmada, “Trabzon Merkez İlçesi Ortahisar Kaymakamlığına atanan çok değerli Kaymakamımız Mahmut Şirinoğlu’na yeni görev yerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kendisine ziyaretinden ötürü ayrıca teşekkür ediyorum. Sayın Kaymakamımıza Körfezimize yapmış olduğu hizmetler için tüm İlçe halkı adına çok teşekkür ederim. İnşallah kendisi ile irtibatı kesmeyiz ve çok yüksek yerlere ulaşmasını takip ederiz." dedi.

 

Çakır’dan Başkan Baran’a Veda Ziyareti

Kocaeli’nin ilçelerinde atamaların olduğu gibi Kocaeli Vali Yardımcığında da atama gerçekleşti. Adana Vali Yardımcılığına atanan Kocaeli Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'a veda ziyaretinde bulundu. Görevine Adana Vali Yardımcısı olarak devam edecek olan Çakır, “Kocaeli halkına hizmet ettiğim için büyük mutluluk içerisindeyim. Burada önemli çalışmalara imza attık. Yeni görevimde yine halkımız için çalışmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

 

Başkan Baran, “Makamlar Gelip Geçicidir”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle devam etti, “Sayın Vali Yardımcımıza Kocaelimiz için yaptığı bütün hizmetler için teşekkür ediyoruz. İlimizde olduğu gibi yeni görev yerinizde de başarı olacağınızı inanıyorum. Vali Yardımcımız Şükrü Çakır’a Adana’daki yeni görevinde başarılar diliyorum. Kocaeli halkına önemli hizmetlerde bulundu. Makamlar gelip geçicidir. Bizler halkımıza hizmet etmek için çalışıyoruz. Hedefimiz hep birlikte ülkemizi daha ileriye taşımak olmalıdır. Plan ve projelerimizi bu doğrultuda yürütüyoruz. Vali Yardımcımız Şükrü Çakır’a Adana’da bizleri en iyi şekilde temsil ederek yine halkın yararına olacak işlere imza atacaktır” dedi.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1323249/barana-veda-ziyaretleri