Küçükkaya: Taşeron işçilerin takipçisi olacağız

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, gündeme dair açıklamalarda bulundu.  Küçükkaya, İzmit Belediyesi’ne taşeron işçiler alındığını belirten Küçükkaya, genç işçilerin kadroya alınıp alınmadığının takipçisi olacaklarını söyledi.

 

DELİ SORULAR

Hakkari’den gelen şehit haberleri nedeniyle şehit ailelerine taziye mesajı veren Başkan Küçükkaya, yaşananların ülkenin başarısız dış politikası ile ilgili olduğunu dile getirdi. Baro seçimlerine de değinen Başkan, iki adayın da CHP üyesi olduğunu belirterek, seçimi kazanan Sertif Gökçe’nin görevini başarı ile yerine getireceğine inandığını dile getirdi.

 

10 KASIM’DA MEVLİT

Parti programlarından da söz eden Küçükkaya, 10 Kasım’da Mustafa Kemal Atatürk için Yeşilova’da mevlit okutacaklarını söyledi. Etkinliğe Mehmet Bekaroğlu ve Tuncay Özkan’ın da katılacağını ifade eden Küçükkaya, 22-23 Kasım’daki arama konferansına da partililerin katılmasını istedi. Son olarak İzmit Belediyesi’ne temizlik işlerinde kullanılmak üzere çok sayıda gencin işe alındığını belirten Başkan Küçükkaya, “Bu gençlerin kadroya alınıp alınmadığının takipçisi olacağız” dedi. Berfu SOYSAL

- Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1339536/kucukkaya-taseron-iscilerin-takipcisi-olacagiz