“Beni öldürecekler yardım edin!”

Alkol ve uyuşturucu kullanmasına izin vermeyen nikahsız eşini öldürmekle tehdit eden Tarık A. polis ekiplerince gözaltına alındı.

Alkol ve uyuşturucu almasına müsaade etmeyen nikahsız yaşadığı eşiyle tartışan ve eşini ölümle tehdit eden Tarık A.(36) eşinin şikayeti sonrası gözaltına alındı. İddialara göre; Bir süredir Derince Esentepe’de B. A. adlı kadınla nikahsız olarak yaşayan Tarık A. Evlerinde uyuşturucu ve alkol almak istedi. Eşi ise buna izin vermedi. İkili arasında tartışma başlayınca Tarık A. taksiye binerek eşini İzmit’te yaşayan babasının yanına götürmek istedi. Eşini sürekli olarak, “Seni öldürürüm” diye tehdit eden Tarık A. Yol boyunca da sık sık alkol aldı.

CAMDAN POLİSLERE BAĞIRDI
İkilinin içinde bulunduğu taksi İl Asayiş Şube Müdürlüğü’nün bulunduğu Leyla Atakan Caddesi’ne geldiğinde aracın yavaşlaması üzerine B.A., “Beni öldürecekler yardım edin” diye bağırınca polisler kadının yardımına koştu. Tarık A. burada gözaltına alınırken şahsın üzerinden 6 gram esrar, iki tane bıçak çıktı. B. A.’nın şikayetçi olması üzerine polisteki işlemleri tamamlanan Tarık A. Saraybahçe Polis Merkezi Amirliği ekiplerince adliyeye sevk edildi.

- Kocaeli Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1357521/beni-oldurecekler-yardim-edin