Özel Çamlıcalı kızlar okul öncesi stres attıKocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu öğrencilere okul ve sınav öncesi motivasyon gecesinde buluştu. Doyasıya eğlenen öğrenciler yurt sahibi Hüseyin Kale’ye teşekkür etti

Yurt anlayışı çerçevesinde öğrencilere ev tadında hizmet eden Çamlıca Kız Yurdu sahibi Hüseyin Kale, öğrencilere güzel bir jest yaptı. Kale, “Öğrenciler bizim için çok değerlidir. Onların başarıları bizi daha da mutlu ediyor. Bu yüzden bizim yurtta kalan öğrencilerimize en iyi hizmetin dışında onların derslerinde başarılı olabilmesi için biz de gece gündüz en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi.
MOTİVASYON GECESİ
Kale, “Bu yüzden dersler iyice başlamadan yurtta onlara bir motivasyon gecesi ve okul haftası iyi başlasın diye yarışmalar, oyunlar ve müzik eşliğinde doyasıya eğlensinler istedik. Yarışmalarda birinci olanlara günün anısına birer altın vererek onlara bir nebze katkıda bulunduk. Kocaeli’ndeki eviniz sloganıyla yola çıktık. Bütün öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Yurtta kalan öğrenciler de böyle bir gece düzenlediği için yurt sahibi Hüseyin Kale’ye teşekkür ettiler.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1358548/ozel-camlicali-kizlar-okul-oncesi-stres-atti