AKP’de ilçe kongreleri Karamürsel ile başlıyor

AKP Karamürsel İlçe Teşkilatı geçtiğimiz günlerde Altın Kemer Kültür Merkezi’nde 57. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi’ni gerçekleştirdi. Kongreden önceki son İlçe Danışması olan toplantıda İlçe Başkanı Recep Demirel açılış konuşması ile herkesi selamladı.

 

1 KASIM’DA KARAMÜRSEL KONGRESİ

Yaptıkları çalışmaların yanı sıra duygu ve düşüncelerini paylaşarak teşkilatına teşekkürlerini ileten Demirel’in ardından programdan erken ayrılacak olan AKP İl Başkanı Mahmut Civelek söz aldı. Civelek, "Karamürsel her zaman ilk olmuştur ve yine ilçe kongrelerine 1 Kasım itibari ile Karamürsel’den başlayacağız" diyerek kongre tarihini de vermiş oldu.

 

HİZMETLER HAKKINDA BİLGİ VERDİ
Yerel gündemin dışında ülke gündemine de değinen Mahmut Civelek daha sonra misafirlerden müsaade isteyerek programdan ayrıldı. Danışma Meclisi Karamürsel belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın konuşma ve sunumu ile devam etti. Seçim döneminde vaat edilen hizmetlerin gelişme ve yapım aşamaları hakkında bilgi veren Yıldırım;

 

‘İKİNCİSİ BULUNMAMAKTA’

"Ölmeden önce yapılacak 10 şeyden biri de ‘Aşıklar Tepesinde’ kahve içmek olacaktır. Körfez Köprüsü ve eşsiz doğa manzarası ile böyle bir mesire alanının Türkiye’de bir ikincisi bulunmamakta. Balık yenebilecek en güzel yer de yine Karamürsel’dir" dedi. Davetlilerin soruları ile devam eden program ilçe başkanının teşekkür ve kapanış konuşması ile son buldu.

- Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1374455/akpde-ilce-kongreleri-karamursel-ile-basliyor