Gazetecilere ‘güzellik’ katacak anlaşma

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından dernek üyelerine katkı sağlamak maksadıyla hayata geçirilen ‘Kurumsal İndirim Anlaşmaları’ kapsamında Özel Vera Güzellik Merkezi’yle anlaşma imzalandı. Anlaşma uyarınca dernek üyesi gazeteciler, Vera’da alacakları hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecek. Ayrıca gazetecilerin birinci derece yakınları da aynı indirimden faydalanabilecek.


İMZALAR ATILDI

Hazırlanan protokol, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Halit Yılmaz, Başkanvekili Çetin Gürol, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Suer, Süriye ÇATAK Tek ve Sercan Özden’i katıldığı törenle imzalandı. Kurum adına da Ülkü Akman imzayı attı. İmza töreninde Özel Vera Güzellik Merkezi’nde görevli doktor ve estetisyenler yapılan işlemler hakkında bilgiler verdi.

 

AYRICALIK SUNULDU

İzmit Tepecik Mahallesi İnönü Caddesi Kural Apartmanı No: 122 Kat: 2 Daire: 4 adresinde 2003 yılından bugüne kadar hizmet veren Özel Vera Güzellik Merkezi’nde Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği standartlarda; doktor ve estetisyenler görev yapıyor. Cemiyet Başkanı Halit Yılmaz, cemiyet olarak üyelerimize bir ayrıcalık daha sunmuş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, kurumsal anlaşmaların devam edeceğini söyledi.


VERİLEN HİZMETLER

Vera’da lazer epilasyon, jet peeling, botoks, dolgu, varis tedavisi, lazerle dövme silme, medikal cilt bakımı, kimyasal peeling, karbon peeling, bölgesel incelme, eyecell göz çevresi tedavisi, kalıcı makyaj, bölgesel incelme ve anti-aging bakım; doktorlar tarafından ise botoks ve dolgu, saç dökülmesi mezoterapi, ışık dolgusu, kılcal damar tedavisi, PRP ve soman DN uygulamaları gerçekleştiriliyor.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1378804/gazetecilere-guzellik-katacak-anlasma