Başkanlar projeleri paylaştı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil bilgi alışverişinde bulundu

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Ulusal Heyet Üyesi ve Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil’i makamında ağırladı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Doğan, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Ulusal Heyeti olarak yaptıkları çalışmaların önemine değindi. Heyetin yaptığı çalışmaların ülke için önemli olduğunu belirten Başkan Doğan, İzmit Belediyesi’nin yapmış olduğu projeleri meslektaşı ile paylaştı.

İZMİT’TE DEĞİŞİM
Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Ulusal Heyet Üyesi ve Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil ise kusursuz ev sahipliği için İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür etti. Son yıllarda İzmit’in müthiş bir değişim yaşadığını dile getiren Cingil, “ İzmit Belediyesi’nin yaptıkları sayesinde İzmit inanılmaz bir değişim yaşadı. Buraya geldiğimizde gördüklerim karşısında çok etkilendim” dedi. Görüşme sırasında İzmit Belediyesi’nin idari binasını da çok beğendiğini, binanın son derece modern ve sade bir tasarımının olduğunu söyleyen Yenişehir Belediye Başkanı Cingil’e, Doğan belediye binasını gezdirdi.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1380914/baskanlar-projeleri-paylasti