Kocaelispor'un son durağı İhsaniye Stadı'ydı

Hemen kabul ettiler

Kocaelispor'da göçebe hayatı ne yazık ki devam ediyor. Hafta başında VİN-SAN Çim Sahası için Büyükşehirli yetkililerin "Burayı Birlikspor'un akademi yaş gruplarına dağıttık, o yüzden saha dolu" demesinin ardından Yeşil Siyahlılar Salı ve Çarşamba günkü antrenmanlarını suni çimde  yapmak zorunda kalmıştı. Pazar günkü Çınarlıspor maçını öncesi Doğal çim arayan Kocaelispor, konu ile ilgili olarak Gölcük Belediyesi'nin kiraladığı ve Gölcükspor'un antrenmanlarını yaptığı İhsaniye Stadı için başvuru yaptı ve başvuru ivedi bir şekilde olumlu sonuçlandı.

 

Yarım sahada çift kale maç yapıldı

Yeni teknik adam Kayhan Çubuklu nezaretinde gerçekleşen son antrenman ikili ve üçlü gruplar halinde serbest düz koşu ile başladı. Düz koşunun ardından Yardımcı Antrenör Süreyya Sarıca açma germe, denge ve güçlendirme çalışması yaptırdı. Kısa bir süre kendi aralarında paslaşan futbolcular son olarak yarım sahada çift kalede maç yaptı. Kayhan Çubuklu bu maçta bazı kurallar koydu. Yan toplardan gelen goller 3, cephelerden atılan goller ise 1 gol olarak sayıldı. 3 kornerin penaltı olduğu mücadelede, kontrol-pas yapılması istendi. Buna uymayan futbolcunun takımı penaltı ile cezalandırıldı.

 

Ellibeş ziyaret etti

15'er dakikada devre halinde yapılan bu maçın ardından yenileme koşusu ile İhsaniye Stadı'ndaki antrenman tamamlandı. Antrenmanı Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, Gölcükspor Genel Kaptanı Adem Ellibeş, Gölcükspor'un Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Uzuner, Kocaelisporlu yöneticiler Çağrı Alpaslan, Ceyhun Hoşdil, Yaşar Can, Teoman Gencal ve Uğur Demir de takip etti.

 

Yavuz teşekkür etti

Başkan Bahri Yavuz saha konusunda kendilerine yardımcı olan Gölcükspor camiasına teşekkür ederken, Gölcükspor Genel Kaptanı Adem Ellibeş ise "Kocaelispor bu. Her zaman başımızın üzerinde yeri var. Gündüz saatlerinde stadı istedikleri zaman Kocaelispor Kulübümüz kullanabilir." diye konuştu. Öte yandan İhsaniyespor Kulübü adına Aykut Balta ve Zafer Kanpara futbolculara tatlı ikramında bulundu. Erdem ÖVÜÇ

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1381746/kocaelisporun-son-duragi-ihsaniye-stadiydi