Saray Sofrası’na görkemli açılış

Derince Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı olan Bekir Sargın, aynı cadde üzerine yeni bir lokanta açıtı. Sultan Sofrası isimli işyeri için görkemli bir açılış töreni düzenlendi.

9 yıldır Kardeşler Kebap'ı işleten Derince Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Sargın, yine aynı cadde üzerine bir lokanta daha açıtı. Hafız Hasan Yılmaz Caddesi No.61’de hizmete giren Saray Sofrası için düzenlenen açılış törenine Kaymakam Cengiz Cantürk, AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Zeki Aygün, Derince Belediye Başkan Yardımcıları Saim Oral, Osman Ergin, İlçe Müfütüsü Hayri Toksoy, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Tanrıkulu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Turan, AKP İlçe Başkanı Mehmet Eryürek, MHP İlçe Başkanı Emin Şimşek, BBP İlçe Başkanı İsmail Çorbacı, DSP İlçe Başkanı Murat Sönmez, HAS Parti İlçe Başkanı Hasan Malo, SP Derince İlçe Başkanı Erkan Katırağ, SP Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan, oda başkanları ve davetliler katıldı.

KURDELE KESİLDİ
Oldukça şık ve modern olan Saray Sofrası'nın açılışı için mehteran getirildi. Açılış öncesi gösteri yapmaya başlayan mehteran açılış bitene kadar hiç susmadı. Kaymakam Cengiz Cantürk yaptığı açılış konuşmasında Derince'nin iş yerinin oldukça şık olduğunu belirterek işletme sahiplerini kutladı. İlçe Müftüsü Hayri Toksoy’un duasının ardından açılış kurdelesini iş yeri sahibi Bekir Sargın, Kaymakam Cengiz Cantürk, AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Zehi Aygün ve belediye başkan yardımcısı Saim Oral birlikte kesti. Açılıştan sonra vatandaşlara ikramlarda bulunuldu. Yeni açılan lokantada sulu yemekler, ızgaralar, kebap çeşitleri, dünya lezzetlerinden serpmelerde yer alıyor. Saray Sofrası'nda 15 personel görev yapacak.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1382670/saray-sofrasina-gorkemli-acilis