"KEV Tesisleri Kocaelispor'undur"

‘YÖNETİM KULÜBÜ AYAĞA KALDIRMAYA ÇALIŞIYOR’

Açıklamada “Kocaelisporumuzun Bölgesel Amatör Lig’e düştüğü bir dönemde, Kocaelispor’a gönül vermiş fedakar insanlar, Kocaelispor yönetimini alıp, imkanları dahilinde ayağa kaldırmaya çalışıyorlar. Yıllar sonra ilk defa camia bu denli birliktelik yakaladı. Kombine satışları da tarihimizin en büyük sayılarına ulaşmış durumda. Kombine bilet alan tüm Kocaeli halkına teşekkür ediyoruz. Kalan kombine biletlerin de en kısa sürede bitirilmesini diliyoruz” dedi.

 

‘VARLIK İÇİNDE YOKLUK ÇEKİYORUZ’

Açıklamanın devamında şu görüşlere yer verildi: “Tüm camia seferber olmuşken, takımımız sağda solda antrenman yaparak göçebe bir çalışma ortamı sürdürmektedir. Hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşmamız için takımımıza düzgün bir çalışma ortamı sağlanmalıdır.

Kocaelispor için yapılan tesislerde şu an başka takımlar antrenmanlarını yapmaktadır. Biz Kocaelispor için yapılan eski adıyla KEV Sefa Sirmen Tesisleri, yeni adıyla Grand Körfez Otel’de Kocaelisporumuzun daimi olarak kamp yapması ve antrenmanlarını burada yapmasını istiyoruz. Tesisleri olmayan bir takımın şampiyon olması oldukça zor bir durumdur. Adeta varlık içinde yokluk çekmekteyiz.

 

‘TESİSLER KOCAELİSPOR İÇİN YAPILDI’

Tüm kamuoyu KEV Tesislerinin yapılış amacının Kocaelispor’a hizmet olduğunu bilmektedir. Bu tesisler yapılırken kağıt üzerinde KEV üzerine yapılmış olabilir ancak burasının Kocaelispor Tesisleri olduğunu tüm Türkiye bilmektedir. Ancak yasal mevzuat bu tesislerin KEV’e ait olduğunu gösteriyor. Sn. Sefa Sirmen’e ve KEV yöneticilerine seslenmek istiyoruz: Kocaeli halkının birliktelik sağlayıp küllerimizden doğmak için çaba sarf ettiği bu dönemde, sizler de üzerinize düşen görevi yaparak bu tesisleri daimi olarak Kocaelispor’un hizmetine açılması, burada ücretsiz olarak kamp ve antrenmanlarını yapması için girişimde bulunmanızı talep ediyoruz. Tüm yerel basın kuruluşlarından da bu konunun takipçisi olmalarını istiyoruz. Bu konuda gerekirse büyük bir yürüyüş yapmayı da planlıyoruz. İlk maçımızda cezalı olmamıza rağmen 14 Eylül 2014 Pazar günü İzmit İsmetpaşa Stadyumu’nda oynanacak olan ilk lig maçımıza da tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Atkımızla formamızla meşalemizle takımımıza stat dışından destek olacağız... Hodri Meydan Taraftarlar Derneği...”

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1383064/kev-tesisleri-kocaelisporundur