Tuncer ve Zengin, Başkan Toltar’ı ziyaret etti

Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Taşkın Tuncer ile Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Erkan Zengin, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret ederek Dilovası’nda araç trafiği, araç parkaları ve asayiş ile ilgili olarak görüş alış verişinde bulundular.

 

UYGULAMALAR 7/24 DEVAM EDİYOR

Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Taşkın Tuncer ile Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Erkan Zengin, ilçede sürekli olarak kahvehanelerde, internet kafeler de, eğlence merkezleri ve umuma açık yerlerde asayiş uygulamalarının yapıldığını, 7/24 araçların trafik ve park kontrollerinin yapıldığını belirttiler.

 

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Taşkın Tuncer ile Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Erkan Zengin ile samimi bir atmosferde geçen ziyarette bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Başkan Toltar, ”Son yıllardaki suç oranlarına göre Kocaeli ilinin suç oranı en düşük ilçesinin Dilovası oluşu bizi sevindiriyor. Ülkemizin ve ilçemizin huzur ve güvenliğini sağlayan fedakâr polis ekiplerin ve size çalışmalarınızda kolaylık ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Başkan Toltar ziyaretlerinden dolayı Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Taşkın Tuncer ile Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Erkan Zengin’e teşekkür etti.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1384251/tuncer-ve-zengin-baskan-toltari-ziyaret-etti